Header Ads

Hillary Duff do millenialsów w zw. z koronawirusem: "Przestańcie zabijać starych ludzi!"


Hillary Duff oskarżyła millenialsów o lekceważenie zagrożenia związanego z koronawirusem. Aktorka stwierdziła, że młodzi ludzie wybierając imprezowanie zamiast unikania publicznych zgromadzeń zachowują się egoistycznie. 

W opublikowanym w miniony weekend przekazie na swoim Instagramie Duff zachęcała swoich obserwujących do "powrotu do domu" jako środka ostrożności przeciwko koronawirusowi, który rozprzestrzenia się na całym świecie w błyskawicznym tempie. 

"Do wszystkich młodych, milenijnych dupków, którzy ciągle się bawią: wracajcie do domu. Przestańcie zabijać starych ludzi!" - napisała Duff.

Aktorka poprosiła także o rekomendacje programów telewizyjnych, które może oglądać w domu razem z mężem i dwójką dzieci. 

Centrum Zwalczania Chorób (CDC) wydało szereg wytycznych, w których instruuje ludzi jak uniknąć zakażenia wirusem. Jak zauważyła Duff, niektóre z najważniejszych porad agencji obejmują ścisły kontakt z ludźmi, którzy są chorzy, noszenie maski na twarzy w miejscu publicznym, unikanie wszystkich innych działań poza tymi istotnymi, zachowanie bezpiecznej odległości między sobą i innymi ludźmi w społecznościach, gdzie wirus się rozprzestrzenia. 

Źródło info: Instagram
Źródło foto:  Robin Wong / CC BY

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.