Header Ads

Żydowski pedofil-miliarder nie żyje! Jeffrey Epstein znaleziony martwy w swojej celi. Przed śmiercią mówił strażnikom, że ktoś chce go zabić. [Video]


Żydowski pedofil-miliarder Jeffrey Epstein nie żyje. Martwy został znaleziony w swojej celi w sobotę rano. Według wstępnych doniesień śmierć nastąpiła w wyniku powieszenia się. Oskarżony o pedofilię i handel ludźmi Epstein został przewieziony do szpitala ok. 6:30 rano czasu miejscowego, gdzie został uznany za zmarłego. 

Śmierć Epsteina następuje niecałe trzy tygodnie po tym, jak podobno został odnaleziony w swojej celi w Metropolitan Correctional Center w Nowym Jorku z ranami na szyi. Od tego momentu był pod szczególnym nadzorem. 

Ofiary żydowskiego pedofila Jeffrey'a Epsteina
Epstein to bliski przyjaciel wielu bogatych, potężnych i sławnych. Wielu z nich odbywało rutynowe loty prywatnym odrzutowcem Epsteina lub odwiedzało jego prywatną karaibską wyspę. Według raportu Fox News z 2016 roku, dokumenty sądowe pokazują, że Bill Clinton odbywał samolotem Epsteina co najmniej 26 lotów w latach 2002-2003, niekiedy bez ochrony tajnych służb. Pojawiają się pytania dotyczące okoliczności śmierci Epsteina. 

"Jeśli popełnił samobójstwo, to w efekcie musiał mieć pozwolenie na nie. W końcu był pod szczególnym nadzorem w więzieniu. Nikt nie może powiedzieć, że nie można było temu zapobiec. To po prostu nie byłoby wiarygodne. Ta sprawa musi zostać dokładnie zbadana." - napisał na Facebooku konserwatywny naukowiec Robert P. George. W zeszłym miesiącu Epstein został oficjalnie oskarżony przez prokuratora USA Geoffreya Bermana o handel nieletnimi w celach seksualnych oraz o konspirację w handlu nieletnimi w celach seksualnych. 

"Epstein stworzył rozległą sieć nieletnich ofiar w celu wykorzystywania seksualnego" - powiedział Berman na konferencji prasowej ogłaszając zarzuty. 

Zbrodnie miały miejsce co najmniej od 2002 do 2005 roku. W przypadku skazania, Epstein stanąłby w obliczu spędzenia 45 lat za kratkami więzienia. Wcześniej był oskarżony o wykorzystywanie seksualne dziesiątek nastoletnich dziewcząt na Florydzie w 2007 roku. Uniknął więzienia federalnego zawierając umowę z władzami stanowymi, w wyniku której został skazany na 13 miesięcy więzienia okręgowego. Wtedy został zarejestrowany jako przestępca seksualny. Oskarżenie Epsteina zostało prawdopodobnie zapowiedziane przez Prezydenta Donalda Trumpa już w 2015 roku. Podczas sesji pytań i odpowiedzi na Konferencji Konserwatywnych Akcji Politycznych, Sean Hannity poprosił kandydata Trumpa o podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat Billa Clintona. "Miły facet", powiedział Trump, ale jego zdaniem "pojawiło się wiele problemów ze słynną wyspą Jeffreya Epsteina". W lutym tego roku, Departament Sprawiedliwości przeprowadził wewnętrzny przegląd tego jak wcześniej kończyły się oskarżenia wobec Epsteina. Poza przekazaniem ponad 140.000 $ kandydatom demokratycznym od lat 90-tych oraz bliskimi kontaktami z gwiazdami i wpływowymi politykami na całym świecie, Epstein posiadał kilka luksusowych nieruchomości, w tym posiadłość na Manhattanie o powierzchni 21.000 stóp kwadratowych oraz prywatną "Wyspę grzechu" na Karaibach. To właśnie na tej wyspie prostytutki, nieletnie dziewczyny i "niewolnice seksualne" miały zajmować się spełnianiem seksualnych fantazji bogatych i sławnych. Nikt nie jest do końca pewien w jaki sposób Epstein zdobył swoją ogromną fortunę. Różne znane osobistości, w tym nieżyjący już fizyk Stephen Hawking, aktor Dustin Hoffman, były premier Wielkiej Brytanii Tony Blair i sam Bill Clinton - by wymienić tylko kilka znanych nazwisk - albo odwiedzili wyspę, albo wsiedli na pokład prywatnego odrzutowca Epsteina "Lolita Express", gdzie miały odbywać się rozpustne imprezy seksualne. Na pokład co najmniej raz miał wsiąść obecny Prezydent USA Donald Trump. 

Bill Clinton po tym, jak Epstein został oskarżony, wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył jakoby wiedział o "strasznych zbrodniach" żydowskiego pedofila-miliardera. Stwierdził, że w latach 2002-2003 odbył "w sumie tylko cztery podróże samolotem Jeffreya Epsteina". Jedna z rzekomych ofiar Epsteina, Virginia Roberts-Giuffre powiedziała, że poznała go w rezydencji Donalda Trumpa w Palm Beach - Mar-a-Lago mając zaledwie 16 lat. Terazy, gdy ma 30 lat, Roberts-Giuffre od dawna twierdzi, że została wówczas zwerbowana i stała się częścią jego podziemnego imperium. Kobieta powiedziała:

"To nie był tylko trening seksualny. Chcieli, żebym była w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby mężczyzn, do których mnie przysyłali. Byłam wyszokolona, aby być "wszystkim, czym chciałby konkretny mężczyzna."Komentator Fox News Alan Dershowitz, ówczesny prawnik Epsteina, oraz brytyjski książę Andrzej byli przyjaciółmi Epsteina, z którymi Roberts-Giuffre była zmuszona do uprawiania seksu. Obaj mężczyźni zaprzeczyli oskarżeniom. 

W zeszłym miesiącu prokuratorzy przybyli do nowojorskiej rezydencji Epsteina. Odkryli "niezwykłą ilość zdjęć nagich i częściowo nagich młodych kobiet lub dziewcząt". Zdjęcia były przechowywane na płytach CD zamknięte w sejfie i według śledczych przedstawiały "nieletnie dziewczęta". Raport policji z 2006 roku ujawnił, że Epstein w swojej posiadłości w Palm Beach na Florydzie zamontował ukryte kamery wideo. Roberts-Giuffre powiedziała, że Epstein mógł nagrywać i ostatecznie szantażować swoich słynnych gości, podczas gdy oni angażowali się w orgie i różne seksualne zachowania. Jeffrey Epstein na tydzień przed śmiercią powiedział więziennym strażnikom i współwięźniom, że ktoś próbował go zamordować. Informator DailyMail.com przekazał, że kilkakrotnie widział Epsteina podczas pobytu w Metropolitan Correctional Center i wyglądał na będącego w dobrym nastroju. 

"Nic nie wskazywało na to, że może próbować odebrać sobie życie" - stwierdził informator DailyMail.com

Koroner przeprowadzi teraz dochodzenie, które ma wyjaśnić czy w śmierć Epsteina były zamieszane osoby trzecie. 

Źródło info: Daily Mail
Źródło foto:  Jim.henderson [CC0], via Wikimedia Commons / Wikipedia / screen, Youtube / Florida Department of Law Enforcement [Public domain], via Wikimedia Commons
loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.