Header Ads

Jesse Lee Peterson w obronie Jean Cramer: "Najlepiej dla ludzi, jeśli będą brać śluby w obrębie własnej rasy" [Video]


"Najlepiej dla ludzi, jeśli będą brać ślub w obrębie własnej rasy." - w takich słowach znany pastor, polityczny komentator i Youtuber Jesse Lee Peterson odniósł się na Twitterze do kwestii rasowych stając w obronie kandydującej do rady miejskiej Marysville, Jean Cramer. 70-letni zwolennik Donalda Trumpa jest członkiem Select Black America - organizacji czarnych sprzeciwiających się nielegalnej imigracji do Stanów Zjednoczonych. W swoich sobotnich wpisach zauważył, że to biali zbudowali Amerykę - "najlepszy naród po tej stronie Nieba". 

Peterson zareagował na słowa kandydatki do rady miejskiej w Marysville w Michigan, Jean Cramer, która stwierdziła, że "miasto w Michigan powinno być tak białe jak to możliwe". Słowa Cramer padły w odpowiedzi na pytanie moderatora debaty kandydatów - "czy miasto powinno zrobić więcej, aby przyciągnąć urodzonych za granicą mieszkańców?" Kandydatka do rady miejskiej na łamach "Times-Herald" odniosła się do swoich słów powołując się na Biblię:

"Mąż i żona muszą być tej samej rasy. To samo dotyczy dzieci. Tak było od samego początku, jak mogę stwierdzić, kiedy Bóg stworzył Niebo i Ziemię. Stworzył Adama i Ewę w tym samym czasie. Nie jestem przeciwko czarnym."

Jean Cramer, która twierdzi, że Biblia popiera jej przekonania i nie uważa się za rasistkę, w piątek ogłosiła, że nie planuje kończyć swojej kampanii i wycofywać się z wyborów. Jesse Lee Peterson stanął w obronie Cramer zauważając, że jej mowa jest chroniona na mocy Konstytucji USA, a w mówieniu, że chce, aby jej miasto było w większości białe bez obcokrajowców nie ma nic złego czy rasistowskiego. 

"Biali na Zachodzie praktykują chrześcijaństwo, wierzą w praworządność i sprawiedliwość. Starają się traktować WSZYSTKICH ludzi uczciwie jak żadna inna porządna i cywilizowana grupa." - napisał na Twitterze Peterson.  


Prowadzący ogólnokrajowy program "The Fallen State TV" już zapowiedział, że Jean Cramer prawdopodobnie będzie jego gościem. 


"Nie wyczuwam żadnej nienawiści. Brzmi jak starsza osoba ze zdrowym rozsądkiem, próbująca uczynić swoją społeczność lepszą (nie chce przestępstw i ubóstwa)." - dodał Peterson. 


Więcej jak 90% populacji Marysville z 9,700 mieszkańców stanowią biali. 

Źródło info: Twitter / APnews
Źródło foto: screen, YT

loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.