Header Ads

"Młody wilk" przeciwko wrogiej Polsce amerykańskiej ustawie 447.


Znany z filmu "Młode wilki" Jarosław Jakimowicz na swoim koncie w serwisie Facebook stanowczo sprzeciwił się wrogiej Polsce amerykańskiej ustawie 447. Jak napisał: "Czuję się patriotą i jestem przeciwnikiem amerykańskiej ustawy 447, która jest naciskiem, zmuszaniem Polski do rozliczania się za Holocaust /Mamy płacić za Niemców?/ Dałem tego wyraz na FB."

Po wyrażeniu sprzeciwu wobec amerykańskiej ustawy 447 Jarosław Jakimowicz natychmiast spotkał się ze zorganizowanym atakiem na swoją osobę. Pojawiło się kilkaset postów z groźbami i obelgami kierowanych w stronę aktora, a wiele serwisów internetowych (np. Natemat Tomasza Lisa) niemalże od razu obwołało Jakimowicza "antysemitą". 

"Nie napisałem słowa o Żydach i do Żydów. Przeżyłem skomasowany atak na swój profil i w ciągu godziny dostałem ok 300 postów z groźbami i obelgami! Nie kierowałem postu do Żydów. Media, które są na usługach podchwyciły temat i piszą o mnie antysemita??!! Chore!!! Dlaczego nikt nie pisze co i kto kieruje Polakami, którzy są za podpisaniem tej ustawy???? O tym jakimi są patriotami???!!!" - napisał aktor. 

Nie trudno pozbyć się wrażenia, że Jarosław Jakimowicz przekonał się jak działa mechanizm, gdy Polacy zdecydują się poruszyć tematy niewygodne dla przynajmniej części środowisk żydowskich. Jak informują media wpisem aktora znanego z filmu "Młode wilki" zajął się ośrodek, którego szef i pupilek TVNu w sprawach ekologii zbiegł do Norwegii przed prawomocnym wyrokiem polskiego sądu - wyrokiem dwóch lat pozbawienia więzienia za oszustwa. 

Źródło info: Facebook
Źródło foto: Facebook, Wikipedia Bieniecki Piotr [CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons
loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.