Header Ads

Włochy: Dunka grupowo zgwałcona przez migrantów z Afryki.


Jak informują włoskie media w okolicach jeziora Garda 17-letnia Dunka została grupowo zgwałcona przez migrantów. Dziewczyna przyjechała z rodziną na wakacyjny kemping. Do seksualnej napaści doszło w czwartek wieczorem w Manerba del Garda. Ofierze udało się uciec z rąk oprawców. 

Śledztwo obecnie jest prowadzone przez Carabinieri z Salo, którzy są na tropie czterech napastników odpowiedzialnych za gwałt. Policji w poszukiwaniu ułatwi zapis z kamer monitoringu na parkingu przed klubem, gdzie doszło do gwałtu późnym wieczorem. Dziewczynę, która wyrwała się napastnikom, znaleziono we łzach w zacisznym zakątku pośrodku lokalnego parku. Młodzi ludzie, którzy jej pomogli, wezwali pomoc, a karetka zabrała turystkę do szpitala w Desenzano, gdzie została poddana leczeniu i badaniu ginekologicznemu, które potwierdziło przemoc. 

Carabinieri rozpoczęli dochodzenie w celu ustalenia tożsamości czterech gwałcicieli. Jak się okazuje trzech z nich pochodzi z Afryki, a jeden z Włoch. 

Turystka zdecydowała o powrocie z rodziną do Danii przed zakończeniem zaplanowanych wakacji. 

Źródło info: Brescia Today / Giornale di Brescia
Źródło foto: Pixabay / Wikipedia CC 3.0

loading...

2 komentarze:

  1. Trzech z Afryki, jeden z Wloch, wsyscy czarni

    OdpowiedzUsuń
  2. ,,Turystka zdecydowała o powrocie z rodziną do Danii przed zakończeniem zaplanowanych wakacji,, Nie no kurwa mogla dalej cieszyc sie wakacjami,,,

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.