Header Ads

Węgry przyjmą białych uciekających przed ludobójstwem w RPA!


Afrykańska delegacja białych rolników z RPA odbyła swoją pierwszą oficjalną wizytę w mieście Ásotthalom na Węgrzech, której celem ma być omówienie współpracy politycznej i gospodarczej. Głównym tematem spotkania była kwestia schronienia afrykanerskich rolników na Węgrzech. 

"Po długich przygotowaniach przybyła pierwsza delegacja Boerów z Południowej Afryki" - ogłosił na Facebooku burmistrz Toroczkai. 

Publikując swoje zdjęcia z trzema afrykanerskimi rolnikami, Toroczkai napisał, że "tutaj przeprowadzamy inspekcję granicy [w pobliżu jego miasta], ale dyskutujemy także o możliwościach gospodarczych - przede wszystkim współpracy rolnej i większej współpracy ekonomicznej i politycznej Boerów z Węgrami.

"Dziesiątki tysięcy Burów szuka nowego domu na świecie z powodu skrajnego szowinizmu rasowego, dyskryminacji i niedającego się utrzymać bezpieczeństwa publicznego [w RPA], a Europa [UE] jest współsprawcą {w tworzeniu tej sytuacji]." - kontynuował. "Chciałbym, aby nasz kraj był [pierwszym] w Unii Europejskiej, który zacznie "oferować im schronienie] w przyszłości, ponieważ oni mają europejskie korzenie i są prześladowanymi chrześcijanami."Europa Wschodnia zaczyna wyglądać coraz bardziej atrakcyjnie dla białych, którzy są zmęczeni i obawiają się coraz większej przemocy towarzyszącej wielokulturowości. Każdy biały kraj, który chce pomóc losowi białych farmerów w RPA, zostanie oskarżony o rasizm, ale ten kanon nie zadziała na Węgrach czy Polakach, którzy wiedzą jak wielką korzyść mogliby uzyskać z przyjęcia Burów do swoich społeczeństw. Czekamy na ruch ze strony polskiego rządu. 

Źródło info: Facebook / New Observer
Źródło foto: Facebookloading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.