Header Ads

Stanisław Michalkiewicz w szpitalu! Nowe informacje.


Znany i lubiany publicysta, Stanisław Michalkiewicz trafił do szpitala w związku z zapaleniem oskrzeli. Jak informowały niektóre portale pisarz jest w stanie ciężkim, jednak ostatnie doniesienia portalu nczas.com nie są tak złe, jak dotychczas przekazywane. Powołując się na informacje od Janusza Korwin-Mikkego, portal zapewnia, że "sytuacja zdrowotna pana Stanisława jest niepokojąca, ale nie ciężka". 

Stanisław Michalkiewicz w czwartek trafił do szpitala na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej w związku ze złym samopoczuciem spowodowanym zapaleniem oskrzeli. Na miejscu po przeprowadzonych badaniach okazało się, że publicysta ma także problemy z migotaniem przedsionków serca. Choroba ta może przebiegać bezobjawowo, a wielu pacjentów dowiaduje się o niej dopiero po rutynowych badaniach. Jej przebieg jest różny, w skrajnych przypadkach  może prowadzić nawet do śmierci. To nie pierwsze problemy zdrowotne Michalkiewicza związane z sercem. Kilka lat temu przeszedł zawał serca. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Źródło info: Nczas.com
Źródło foto:  By This image is a work by Wikipedia and Wikimedia Commons user Jarosław Kruk (Jrkruk).When reusing, please credit me asauthor: Jarosław Roland Kruk / Wikipedia, licence: CC-BY-SA-3.0If you use my image on your website, please send me an email with webpage adress. If you use my image in your book, please send me one copy to my home adres, which I will provide by email.Contact me at: jaroslaw.kruko2.plMore of my work can be found in my personal gallery. pl en +/− pl en +/− (Own work) [Attribution or CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.