Header Ads

Pupil środowisk lewicowych - transseksualista "Rafalala" - zaatakował nastolatkę w centrum Warszawy!


Znany pod pseudonimem "Rafalala", transseksualista i pupil środowisk lewicowych, który zasłynął z oblania wodą Artura Zawiszy w studiu Polsatu, zaatakował w centrum Warszawy nastolatkę. Powodem agresji miało być to, że dziewczynka nabijała się z niego. Mężczyzna zaczął ubliżać nastolatce nazywając ją "idiotką", oblał ją nieznaną substancją i kazał przepraszać. 

Na końcu zamieszczonego w sieci filmiku "Rafalala" tłumaczy się swoją impulsywnością, jednak najpewniej jest to problem zaburzeń psychicznych związanych z transseksualizmem. Jak wskazał psychiatra dr Paul R. McHugh na łamach "The Wall Street Journal":"Silne przeżywane poczucie bycia osobą transpłciową stanowi zaburzenie pod dwoma względami. Po pierwsze, koncepcja niedopasowania płci jest najzwyczajniej błędna - nie odpowiada ona rzeczywistości biologicznej. Po drugie, może prowadzić do groźnych konsekwencji psychologicznych. Zmiana płci jest biologicznie niemożliwa. Ludzie, którzy przechodzą operację zmiany płci nie przemieniają się z mężczyzny w kobietę, czy na odwrót. Stają się raczej sfeminizowanym mężczyzną bądź zmaskulinizowaną kobietą. Mówienie, że to kwestia posiadanych praw obywatelskich i zachęcanie do takich interwencji chirurgicznych to tak naprawdę promowanie zaburzenia psychicznego."Filmik z napastowania nastolatki przez mężczyznę - transseksualistę - wywołał falę oburzenia w Internecie. Do zdarzenia na Twitterze odniósł się nawet Minister Spraw Wewnętrznych, Joachim Brudziński:

"Fakt, że ktoś jest hołubionym przez celebrytów i niektóre media wulgarnym i agresywnym transwestytą nie immunizuje go przed konsekwencjach prawnymi jeżeli łamie prawo."Prezes Instytuty Ordo Iuris, mec. Jerzy Kwaśniewski zapewnił zajęcie się tą sprawą i pomoc dla ofiary napaści agresywnego mężczyzny z zaburzeniami psychicznymi na ulicach Warszawy. Źródło info: The Wall Street Journal, Twitter
Źródło foto: Twitter


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.