Header Ads

"Czeka mnie teraz najtrudniejsza walka w moim życiu". Senator Lidia Staroń miała udar mózgu.


Lidia Staroń w przejmującym poście w serwisie Facebook poinformowała o "najtrudniejszej walce" jaka jest przed nią - walce o własne zdrowie. Jak przekazał SE.pl, Senator RP kilka dni temu przeszła udar mózgu. Według osoby cytowanej przez portal, blisko związanej z otoczeniem polityk, Staroń ma problemy z porozumiewaniem się oraz poruszaniem. "Senator Staroń ostatnio przeszła udar mózgu. Teraz ledwo może się porozumiewać, praktycznie nie mówi, ma trudności z poruszaniem się. Naprawdę czeka ją ciężka walka. My wszyscy się za nią modlimy." - przekazał SE.pl powołując się na osobę z bliskiego otoczenia polityk. 

Z kolei na oficjalnym profilu Lidii Staroń na Facebooku możemy przeczytać:

"Niestety codzienna walka z bezprawiem, układami, krzywdzącymi zwykłych obywateli decyzjami urzędników doprowadziły do tego, że nie zdążyłam zadbać o siebie, że czeka mnie teraz najtrudniejsza walka w moim życiu – walka o własne zdrowie..."Lidia Staroń to jedna z najbardziej lubianych polityczek w Polsce, która nierzadko służy pomocą biednym i potrzebującym, stykającym się z urzędniczą ścianą machiny państwowej. 

Pani Senator - Życzymy jak najszybszego powrotu do Zdrowia! 

Źródło info: SE.pl / Facebook
Źródło foto:  The Chancellery of the Senate of the Republic of Poland [CC BY-SA 3.0 pl or CC BY-SA 3.0 pl], via Wikimedia Commons


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.