Header Ads

Amerykańscy Żydzi apelują o zawieszenie stosunków USA z Polską! Skandaliczna kampania Ruderman Family Foundation. [Video]


"W imię 6 milionów Żydów, Stany Zjednoczone muszą teraz zawiesić stosunki z Polską!" - tymi słowami rozpoczęła się kampania promująca sprzeciw amerykańskich Żydów wobec zapisów nowelizacji o IPN. Fundacja Jay'a Ruderman'a na stronie neverdeny.org wypuściła filmik z Żydami, którzy mówią o "Polskim Holocauście" i zachęcają do podpisywania petycji do amerykańskiego rządu o zawieszenie stosunków z Polską "zanim będzie za późno". W krótkim filmiku występują Żydzi mówiący o tym, że pójdą do więzienia w Polsce. Przypominają o Holocauście i sieją kłamliwą propagandę, jakoby Polska negowała ludobójstwo dokonane przez Niemców podczas II Wojny Światowej. Materiał kończy się hasłem:

"Amerykańscy Żydzi - Zawsze z Izraelem"

Ruderman Family Foundation, która rozpoczęła akcję propagandową skierowaną przeciwko Polsce i Polakom, jest prywatną fundacją filantropijną założoną w 2002 roku w Bostonie przez żydowską rodzinę Rudermanów. Fundacja prowadzi działania zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Izraelu.  Opierają się one na dwóch filarach: włączania osób niepełnosprawnych do społeczeństwa oraz wzmacniania relacji między Izraelem a amerykańską społecznością żydowską, jednocześnie promując filantropię strategiczną i rozszerzając kręgi obdarowywania i zaangażowania. Dyrektorem organizacji od 2008 roku jest Jay Ruderman, amerykański aktywista i filantrop. W 2017 roku lider brytyjskiego UKIP przyznał, że amerykańscy Żydzi mają duże wpływy na sferę polityczną. Z kolei w 2006 roku amerykański senator i weteran wojny w Wietnamie, Chuck Hagel powiedział, że "żydowskie lobby zastrasza dużo ludzi na Kapitolu".

Źródło info: Ruderman Foundation / Wikipedia
Źródło foto: screen, YT


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.