Header Ads

Mark Hunt i udany powrót na UFC Fight Night 110. [Video]

Legendarny Mark Hunt udanie powrócił do mieszanych sztuk walki pokonując na UFC Fight Night 110 Derrick'a Lewis'a. Gala odbyła się w rodzinnym mieście Hunt'a, który na swoim koncie obecnie ma 13 zwycięstw, 11 porażek i 1 remis. To udany powrót do klatki 43-latka po ostatniej przegranej z Alistair'em Overeem'em i uznanej za nieodbytą początkowo przegranej walce z Brock'iem Lesnar'em. 
Hunt, były zawodnik organizacji PRIDE i K-1, słynący z jednego z najbardziej śmiertelnych uderzeń z pięści w mma, wykorzystał swoje ogromne umiejętności, aby pokonać 32-letniego Derrick'a Lewis'a. Mark przetrzymał uderzenia swojego przeciwnika, by potem minuta po minucie okopywać lewą nogę Lewis'a i zadawać silne uderzenia na głowę. Amerykanin w czwartej rundzie dał się zapędzić Hunt'owi do boku klatki, a ten wykorzystał to zadając serię ciosów na szczękę przeciwnika. W 3. minucie i 51. sekundzie 4. rundy sędzia Marc Goddard zmuszony był przerwać walkę, kiedy Lewis przestał odpowiadać na natarcie Samoańczyka. 


Po walce Hunt nieśmiało wypowiadał się o swojej przyszłości, choć nie wykluczył, że jeszcze nie raz zobaczymy go w klatce. Z kolei Lewis powiedział, że zmierza ku sportowej emeryturze. 

Źródło info: Sherdog.com
Źródło foto: Twitter, UFC


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.