Header Ads

Zaskoczenie na nagrodach Grammy: Gwiazda w sukni "Make America Great Again"

Młoda piosenkarka i autorka tekstów Joy Villa wzbudziła nie lada sensację podczas rozdania nagród Grammy. Gwiazda wystąpiła w sukni z napisem "Make America Great Again" i "Trump". To rzadki przypadek publicznego poparcia dla Donald'a Trump'a ze strony Afro-Amerykanów. 
26-letnia Joy Villa ma korzenie afro-amerykańskie, włoskie i indiańskie. W 2015 roku pojawiła się na czerwonym dywanie przed rozdaniem nagród Grammy w stroju wykonanym w całości z przetworzonych materiałów. Tym razem ponownie jest o niej głośno za sprawą sukni "Make America Great Again". Designer stojący za kreacją gwiazdy, podobnie jak w 2015 roku, to imigrant z Filipin Andre Soriano. Artysta otwarcie popiera nowego Prezydenta Stanów Zjednoczonych pomimo jego kontrowersyjnego dla niektórych zakazu imigracji. Soriano uważa się za dumnego Amerykanina i twierdzi, że jest przykładem amerykańskiego snu. Po raz pierwszy został odkryty podczas reality show "Rihanna's Bravo. Styled to Rock" w 2013 roku. W tym samym roku otworzył firmę w San Diego, która zajmowała się sprzedażą czerwonych dywanów. Soriano tworzył stroje m.in. dla Macy Gray, Courtney Love czy Bai Ling. 
Andre tak odnosi się do inspiracji dla nowej kreacji Joy Villi:

"Słyszałem, że ktoś chciał bombardować Biały Dom. Wtedy zobaczyłem Marsz Kobiet...Joy Villa jest całą miłością z jej muzyką. Musimy złożyć oświadczenie co jest dobre dla naszego kraju, w co wierzymy, dla Konstytucji."

Źródło info: Hollywoodreporter.com
Źródło foto: Twitter @Joy_Villa


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.