Header Ads

Zachodnia Virginia: Lewicowy student rzuca się na konserwatywną kobietę. [Video]

Spotkanie na Uniwersytecie Zachodniej Wirginii pomiędzy konserwatywnymi uczniami a postępowymi lewicowcami przerodziło się w wymianę ciosów, po tym jak jeden z postępowców stracił nerwy i zmusił resztę do opuszczenia rozmów. Na video nagranym przez konserwatywnych uczestników zajścia widać jak grupa ludzi spotkała się w celu omówienia ewentualnej debaty publicznej w środę wieczorem. Nagle jeden ze studentów - Kelley Dunham - nie chcąc tolerować obecności konserwatywnych studentów z organizacji Turning Point USA, rzuca się na jedną z uczestniczek próbując zabrać jej telefon. 

Napastnik zidentyfikowany jako Kelley Dunham jest szefem grupy studentów pod nazwą Gender Equality Movement. Jest członkiem Sojuszu Lewicy na Uniwersytecie Zachodniej Wirginii. Na video Dunham grozi studentce, a przed tym jeden z mężczyzn staje między nimi. Krzykacz nakazuje w wulgarny sposób opuszczenie spotkania przez konserwatystów. Dunham sprzeciwił się nagrywaniu swojej osoby i zażądał, aby uczestnicy przekazali mu swoje telefony. Jednak zgodnie z prawem Zachodniej Wirginii "nagranie jednej ze stron" jest zgodne z prawem, jeśli osobą nagrywającą jest jedna ze stron spotkania. 

"Pier**** Cię, Pier**** Cię, ty pier***** kawałku konserwatyzmu...Nie pier**** filmuj nas." - mruknął Dunham w momencie próby przechwycenia telefonów konserwatystów. Kobieta w filmie, Kaitlynn Critchfield powiedziała The College Fix, że Denham rzucił nią o ścianę i próbował zabrać jej telefon. Wcześniej inny student rozpoczął nagrywanie sprzeczki, którą widać na filmie. Critchfield przesłała swój film na konto w serwisie Facebook i dała pozwolenie na jego publikację. Administracja Uniwersytetu wydała oświadczenie o obecnie prowadzonym śledztwie dot. postępowania jednego ze studentów. Jak twierdzi żadna ze stron nie chciała wnieść oskarżenia przeciwko drugiej. 

Od inauguracji Donald'a J. Trump'a na 45. Prezydenta Stanów Zjednoczonych, przez cały kraj przetacza się fala lewackiej nienawiści. Dwa tygodnie temu podczas strzelaniny w trakcie protestu przeciwko Milo Yiannopoulos'owi na Uniwersytecie w Waszyngtonie jedna osoba została poważnie ranna. 

Źródło info: The Blaze
Źródło foto: Screen, Youtubeloading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.