Header Ads

Szef protestów przeciwko Trump'owi w Portland oskarżony o napastowanie nastolatka. [Video]

Jedna z kluczowych postaci stojąca za protestami przeciwko nowemu Prezydentowi USA Donald'owi J. Trump'owi w Portland, w stanie Oregon, został aresztowany i oskarżony o seksualne nadużycia w jego relacji z nastoletnim chłopcem. To wynik dochodzenia miejscowej policji. Micah Rhodes, 23-letni działacz jest zarejestrowanym przestępcą seksualnym i był wcześniej aresztowany za zakłócanie porządku podczas protestów przeciwko Trump'owi po wybraniu go na Prezydenta USA. Mężczyzna został aresztowany 25 stycznia. Śledczy zajmujący się przestępstwami seksualnymi przesłuchali 23-latka, a ten przyznał, że uprawiał seks z nieletnim chłopakiem. Lider grupy oporu wobec administracji Trump'a poznał nastolatka przez aplikację dla homoseksualistów Grindr. Poszkodowany poinformował policję, że Rhodes wiedział, że on jest nieletni przed tym zanim zaczęli uprawiać seks. 

Zgodnie z pisemnym oświadczeniem detektywa, Rhodes miał zastrzeżenia dot. wpakowania się w kłopoty za seks z nieletnim, ale postanowił kontynuować swoje zachowanie. Wydarzenia miały mieć miejsce w 2015 roku, kiedy ofiara miała 17-lat. 


Nastolatek twierdzi, że czynności seksualne były za jego zgodą. Wraz z tymi zarzutami aktywista został oskarżony o seks z nieletnią dziewczyną, do czego się przyznał podczas zatrzymania 25 stycznia. Policja rozmawiała z domniemaną ofiarą, która przyznała, że Rhodes był świadomy jej wieku, przed aktywnością seksualną. 

Źródło info: KOIN.com
Źródło foto: Micah Rhodes, Twitter

loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.