Header Ads

USA: Oskarżony o seksualną napaść na psa nie przyznaje się do winy

Mężczyzna na Florydzie, USA, został oskarżony o seksualne napaści na swojego pitbulla. Proceder miał trwać latami. Mężczyzna w piątek nie przyznał się do bestialstwa.


Bradley Jean Hubbard, mieszkający z ojcem i jego konkubiną, rzekomo miał zostać przyłapany przez członka rodziny na seksie z psem - Baby Girl. Incydent został zgłoszony na policję w grudniu 2016 roku, a Hubbard został aresztowany w zeszłym miesiącu. Do ataków miało dochodzić często, a członek rodziny był ich świadkiem przez dziurę w drzwiach do sypialni mężczyzny. Pies został "zarekwirowany" przez policję jako dowód w sprawie i przewieziony do weterynarza, który stwierdził, że "genitalia wykazują objawy wskazujące na nadużycia". Hubbard został zwolniony za kaucją, a pies pozostaje pod kontrolą Animal Control w Escambia County. Jak zapewnia John Robinson:

"Jesteśmy obecnie w posiadaniu psa aż do wyniku procesu. Jeśli pies stanie się nasz, wtedy ustalimy co z nim zrobić."


Kilka organizacji ma nadzieję na znalezienie nowego domu dla pitbulla. Lori Hoyt, która uruchomiła pomoc dla psów w Virginii, powiedziała lokalnym mediom, że jest gotowa zabrać Baby Girl. "Nie wiem czy ona może być zrehabilitowana, ale jestem gotowa spróbować." Jak zaznacza Robinson: "Ona miała trudny czas, nie ufa nikomu."

Proces ma się rozpocząć 12 kwietnia. Mężczyźnie, jeśli zostanie uznany winnym, grozi rok więzienia i 1000$ grzywny.Źródło info: firstcoastnews.com
Źródło foto: Escambia County Sheriff's Office / By Georgia Guercio (Own work) [CC BY-SA 3.0 or GFDL], via Wikimedia Commons


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.