Header Ads

Rasistowski mord na weteranie wojny w Wietnamie!?

Fayetteville, N.C. - Śledczy aresztowali mężczyznę podejrzewanego o brutalne morderstwo na 86-letnim weteranie wojny w Wietnamie. Gerald "Jerry" Gilespie był odznaczonym medalami żołnierzem armii USA. Zwłoki mężczyzny zostały odnalezione w mieszkaniu przez jego córkę. 


Zatrzymany 21-letni Jameel Malik Davidson, mieszkał w tym samym kompleksie mieszkalnym co Gillespie - Briar Circle. Policja uważa, że Davidson poszedł okraść swojego sąsiada, ale na samej kradzieży się nie skończyło. Jameel Malik jest oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia i rabunek z użyciem niebezpiecznej broni. Mężczyzna został zatrzymany przez Amerykańską Agencję Federalną w Miami. Policja twierdzi, że na miejscu mordu znalazła dwie kałuże krwi, widoczne ślady przeciągania zwłok i parę rękawiczek. 


Mord weterana wojny w Wietnamie bardzo przypomina podobne działania czarnej społeczności względem białych w USA oraz w Zimbabwe czy RPA. Ludobójstwo Białych postępuje w zastraszającym tempie. Biali giną z rąk czarnych napastników podczas napadów na domy, porwań, gwałtów czy po prostu zaplanowanych morderstw. W samym RPA od 1994 roku szacuje się, że zostało zamordowanych prawie 70 tys. białych farmerów i ich rodzin. W USA zgodnie ze statystykami FBI za 2008 rok blisko 20 tys. białych kobiet zostało zgwałconych przez czarnych mężczyzn przy zerowej liczbie zgwałceń czarnych kobiet przez białych mężczyzn. 

Źródło info / foto: wncn.com  loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.