Header Ads

Pracownica baru szybkiej obsługi aresztowana za dodawanie krwi menstruacyjnej do kanapek.

18-letnia pracownica Jack's Family Restaurant w Columbus, Mississippi, w okienku obsługi dla samochodów - Sky Juliette Samuel - została aresztowana po tym jak zaczęła dodawać rozsmarowaną krew menstruacyjną do Cheeseburgerów. Swoje postępowanie motywowała "nieodpowiednim zachowaniem" jednego z klientów. 

Koleżanka nastolatki twierdzi, że była świadkiem jak Juliette rozsmarowywała krew menstruacyjną w cheeseburgerze klienta. Kiedy dziewczyna wróciła do domu, powiedziała swojej mamie o szokującym incydencie. Po jej interwencji początkowo firma odmówiła podjęcia działań, ponieważ nie było dowodów wideo. Wściekła Tabatha Hollins postanowiła wyładować swój gniew w poście w serwisie Facebook, który szybko zyskał popularność. Jej post został udostępniony ponad 4000 razy. 

Klient, którego burger został podany z krwią, stał się iskrą do rozpoczęcia policyjnego śledztwa. Zgłosił się na komisariat po tym jak przeczytał posty w mediach społecznościowych. Samuel została aresztowana po oddaniu się w ręce policji. Została zwolniona po wpłaceniu 5,000$ kaucji. Jack's Family Restaurant wydali oświadczenie i potwierdzili, że zatrudnili osobę trzecią do przeprowadzenia osobnego śledztwa mającego za zadanie wyjaśnić stawiane zarzuty. Jak zaznaczają mimo, że "zarzuty są odosobnionym przypadkiem, wynajęli osobę, ponieważ biorą je bardzo poważnie".

Źródło: The Sun
Źródło foto: Facebook


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.