Header Ads

Homoseksualiści brutalnie skopani w Amsterdamie. [Video]

Holenderska policja upubliczniła nagranie z ataku na dwóch homoseksualistów na Ruijterkade w Amsterdamie. Do zdarzenia doszło w październiku ubiegłego roku. Śledczy na wtorkowej konferencji przekazali, iż mają nadzieję, że informacje od społeczeństwa, doprowadzą do aresztowania sprawców. 

Atak na dwóch homoseksualistów miał miejsce we wczesnych godzinach porannych w niedzielę, 16 października. Para, która właśnie wysiadła z promu między Amsterdam-Noord a Dworcem Głównym, została zaatakowana przez trzech młodych mężczyzn na skuterach. Śledczy są przekonani, że para - 55-latek i 51-latek - byli ofiarami ze względu na ich orientację seksualną. 

Nagranie pokazuje młodych ludzi blokujących swoimi skuterami drogę parze homoseksualistów. Dwójka mężczyzn skończyła na ziemi bita i kopana. Policja ucięła video w momencie, w którym atak staje się brutalniejszy. Niektórzy ludzie interweniowali i przegonili napastników. Jedna z ofiar po ataku spędziła długi czas w szpitalu. Wraz z materiałem policja przekazała mediom również zdjęcie pokazujące jednego z przestępców z tyłu na skuterze. Amsterdamska policja czeka na jakiekolwiek informacje od świadków zdarzenia. Źródło info: nltimes.nl


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.