Header Ads

Finlandia: Marksizm społeczno-kulturowy w natarciu. 15-latek "Gejem Roku"! [Video]

Po próbie legitymizacji Finów jako społeczeństwa multikulturalnego poprzez wybór jedynej czarnej uczestniczki konkursu na Miss Helsinek, przyszedł czas na kolejne uderzenie marksizmu społeczno-kulturowego i to w tym samym kraju, który podczas wojny zimowej przez 104 dni stawiał czoła bolszewizmowi. 2 lutego w Helsinkach przez dorosłe jury "Gejem Roku" został wybrany 15-letni chłopak. 


Demoralizacja fińskiego społeczeństwa trwa w najlepsze. "Trofeum" w postaci certyfikatu przekazała chłopcu kobieta-biskup Kościoła Ewangelicko-Luterańskiego, Irja Askola. Pani biskup nie kryła swojej radości podczas wręczania nagrody. 

W listopadzie ubiegłego roku chłopak opublikował film, na którym głosi, że jest homoseksualistą. To czy ktoś jest gejem czy nie, nie jest niczyim interesem, ale kiedy rozpoczyna się promowanie homoseksualizmu poprzez wykorzystywanie dzieci jako frontowych postaci w seksualnej rewolucji, to jest już interes każdego. Nadanie tytułu "Geja Roku" 15-latkowi przez dorosłe jury zakrawa o pedofilię. Warto zwrócić uwagę, że biskup powinna piętnować tego typu zachowania, a nie wręczać nagrodę z uśmiechem na ustach. W Finlandii wiek przyzwolenia na stosunek seksualny wynosi 16 lat. 15-latek powinien być chroniony przez prawo od seksualnej stygmatyzacji, tymczasem jest wręcz przeciwnie. Media głównego nurtu w Finlandii zbytnio się tym nie przejmują. Ogłaszają z dumą nazwisko chłopca i jego wizerunek zarówno w drukowanych, jak i internetowych publikacjach. Marksizm kulturowy w Finlandii naciera bardziej niż bolszewicy w '39!

Źródło info: iltasanomat.fi
Źródło foto: KUVA: Jussi Nukari


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.