Header Ads

21 pchnięć nożem, wydłubane oczy - rasistowski mord na 44-latce.

Do makabrycznego morderstwa na tle rasistowskim ponownie doszło w Republice Południowej Afryki. Biała 44-letnia Tanya Wiers została napadnięta we własnym domu przez czarnego 25-latka, który 21 razy pchnął ją nożem, po czym wydłubał jej oczy. Nagie ciało kobiety odkrył jej syn Rolf. Kolejne brutalne rasistowskie morderstwo na Białych miało miejsce w Polokwane, około 150 mil na północ od Pretorii. Matka trójki dzieci została zaatakowana we własnym domu. Miejscowa policja przyznaje, że nigdy nie była świadkiem czegoś podobnego. Śledczy już zatrzymali 25-latniego Frans'a Maela związanego z morderstwem. Przyjaciel rodziny powiedział Bosveld Review, że kobieta zmarła w domu, później jej mąż otrzymał przerażający telefon od syna, który mówił niezrozumiale. 

"Poszedłem do domu, myśląc, że może zmarła na atak serca. To co zobaczyłem było jak coś z horroru. Leżała w pokoju najmłodszej córki przykryta kołdrą obok łóżka. Było jasne, że doszło do walki. Ubrania Tanyi leżały obok jej szafy i pokoju męża. Drzwi szafy były wciąż otwarte i oczywistością jest, że ktoś ją przeszukiwał." 

Rzecznik Edwell Community Policing, brygadier Motafela Mojapelo powiedział:

"To najbardziej makabryczna rzecz jaką kiedykolwiek widziałem. Nie mogę myśleć, że wydarzy się coś gorszego. Widać było, że ofiara stoczyła walkę o swoje życie, było tak wiele krwi, a jej rany opowiedziały ich własną przerażającą historię."

Maela został aresztowany, czeka na proces. Policja odkryła na ciele pani Wiers rozległe rany obronne na ramionach i rękach, a także 21 ran kłutych i wydłubane oczy. 

Źródło info: SouthAfricaToday / DailyMail
Źródło foto: Facebook / Google Maps / DailyMail


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.