Header Ads

Znana posłanka i kontrowersyjny ksiądz spotkają się w sądzie.

W sobotnim programie "Skandaliści", w którym gościem był ksiądz Jacek Międlar, znany ze swojego zamiłowania do nacjonalistycznych poglądów, posłanka Nowoczesnej - Joanna Scheuring-Wielgus poinformowała, że złożyła pozew przeciwko księdzu-narodowcu. 

Cała sprawa dotyczy tłita jaki w sierpniu zeszłego roku zamieścił ksiądz Jacek Międlar dot. donoszenia partii Nowoczesna, w tym Scheuring-Wielgus na Polskę do Brukseli. Ksiądz zwrócił uwagę na fakt, że dawniej nazistowskim konfidentom golono głowy, a dzisiaj wobec podobnych zachowań pozostaje prawda i modlitwa.

"Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?"

Prowadząca program "Skandaliści", która przez wiele kolejnych odcinków wyrasta na największą "Skandalistkę" swojego programu, nieumiejętnie próbowała wyciągając zdanie z kontekstu imputować księdzu Międlarowi słynną dzisiaj tzw. "mowę nienawiści". To stare komunistyczne metody nazywania ludzi racjonalnie myślących i głoszących prawdę niewygodną dla komunistów, czy dzisiaj dla mainstream'u, "faszystami", "nazistami", "rasistami", "ksenofobami". 


Ksiądz Międlar i posłanka Scheuring-Wielgus są po złożeniu wyjaśnień na komendzie. W minioną sobotę podczas programu "na żywo" pierwszy raz padła deklaracja z ust posłanki o wytoczeniu powództwa przeciwko słynnemu księdzu. Ks. Jacek nie specjalnie się tym przejął. 

Ks. Międlar w tym samym programie udowodnił, że tzw. "mowa nienawiści" zawarta jest zarówno w Koranie - księdze wyznawców ISLAMU i hadisach - jak również - przytaczając dwa wersy - w Talmudzie - świętej księdze Żydów. To właśnie w niej zawarte są wersy o traktowaniu Goi, czyli nie-Żydów (w domyśle Chrześcijan), gorzej niż zwierzęta. Maryja w Talmudzie nazywana jest Charia, co oznacza "ekstrement", z kolei imię Jezus jest tłumaczone jako imię, które musi zostać zapomniane. Talmud pozwolił szerzej zrozumieć ojciec I.B. Pranaitis w książce "Talmud zdemaskowany. Tajne rabiniczne nauki o Chrześcijanach" z 1892 roku.

Cały program "Skandaliści" można obejrzeć w serwisie IPLA - TUTAJ

Źródło foto: By Adrian Grycuk (Own work) [CC BY-SA 3.0 pl], via Wikimedia Commons

1 komentarz:

  1. Kurde jak skarge by złożyło PiS to zaraz zrobili by krzyk, że to ograniczenie wolności. Ale jak kapusie z nowoczesnej skargę składają to jest to walka o wolność słowa. Na prawde teraz widać jak mamy durną opozycje która próbowała z nas zrobić durni.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.