Header Ads

Kolonko ostro o TVN: "Dziennikarskie szambo".

Bezkompromisowy dziennikarz nadający z Nowego Jorku - Mariusz Max Kolonko po raz kolejny nie owija w bawełnę. W swoim najnowszym filmiku w serwisie Youtube powiedział o stacji TVN, że "to jest dziennikarskie szambo, kompletny syf".

Kolonko tym razem poświęcił swój odcinek skandalowi jaki został nakręcony przez liberalną stację CNN, która poinformowała, że Prezydent-elekt rzekomo miał się spotykać z prostytutkami podczas swojego pobytu w Moskwie. Co więcej ów spotkania miały zostać nagrane przez rosyjskie służby. Agenci CNN, bo do dziennikarstwa im daleko, zastanawiali się czy Prezydent-elekt może być szantażowany tymi materiałami. Jak się okazało cała sytuacja została wymyślona, aby oczernić jeszcze nie urzędującego Prezydenta USA. Max Kolonko nazwał to, co uprawia CNN - "politycznym folklorem". Nie omieszkał wspomnieć o odpowiedniku amerykańskiego CNN w Polsce - stacji TVN, która jak mantrę powtórzyła manipulację swoich kolegów zza Oceanu.

"Pani Pochanke, czy wyście powariowali już zupełnie? Kto wam te informacje podaje? Z tego materiału wynika, że Donald Trump miał "harce z prostytutkami" i teraz pytanie tylko takie, czy służby go nagrały. Tak z tego wynika. To, że operujecie równoważnikami zdań panowie dziennikarze i panie dziennikarki z TVNu i na końcu stawiacie znak zapytania, to nie znaczy jeszcze, że podajecie coś w wątpliwość. To jest po prostu czysta bujda na resorach. To jest kłamstwo, przekłamanie na całą Polskę szkalujące Prezydenta-elekta Stanów Zjednoczonych! A jeżeli macie problem ze zrozumieniem na czym polega wasz przekręt, przewał i szambo dziennikarskie, które uprawiacie, to może powiem w ten sposób: Co by pani powiedziała, pani Pieczyńska-Pochanke i panowie z TVNu, gdyby ta informacja została nadana na całą Polskę przez panią Holecką w "Wiadomościach": Czy rosyjskie służby nagrały pana Pieczyńskiego z TVNu i jego harce z prostytutkami w hotelu w Warszawie? I czy może być za to szantażowana stacja TVN? Co byście na to powiedzieli?"

Mariusz Max Kolonko dodał, że będzie dążył, aby o całej sprawie dowiedział się rzecznik prasowy Prezydenta-elekta i sam Donald J. Trump. 

Źródło foto: Youtube, Max TVNewsBrak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.