Header Ads

UFC: Pogromca Michael'a Bisping'a zakończył karierę.[Video]

Pogromca Michael'a Bisping'a i Robbie Lawler'a - Tim Kennedy, zakończył karierę w mieszanych sztukach walki. Weteran UFC i Strikeforce ogłosił, że zdecydował się przejść na emeryturę po przegranej w trzech rundach z Kelvin'em Gastelum'em podczas UFC 206, 10 grudnia w Toronto, w Kanadzie.


Kennedy przechodzi na emeryturę z rekordem 18 wygranych i 6 przegranych w MMA. Swoją decyzję ogłosił na Facebooku. Zostawił wiadomość skierowaną do swojego team'u, niektórych z jego przeciwników, środowiska wojskowego i swojej żony.


Jak pisze decyzja nie była łatwa. W ciągu ostatnich kilku lat rozmawiał wiele o niej ze swoim kumplem Nick'iem Palmisciano, żoną Ginger, Greg'iem Jackson'em i Brandon'em Gibson'em. Zaznacza, że z drugiej strony jest to dla niego i jego rodziny ulga związana z obawą o jego zdrowie. W swoim wpisie docenił młodego Kelvin'a Gastelum'a, który przypomniał mu, że ma 37 lat i jego koniec się zbliża. Wspomina o ukończeniu wojskowej szkoły Ranger, gdzie głoduje się i prawie w ogóle nie śpi przez dwa miesiące. Odniósł się także do walki z Michael'em Bispingi'iem, która zamotywowała go do pokazania "najlepszej wersji siebie".

Źródło foto: By By Catherine Tharpe, ASBP Blood Donor Recruiter, Fort Hood, Texas [Public domain], via Wikimedia Commons

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.