Header Ads

Organizatorka "Marszu Kobiet" - Linda Sarsour popiera ISIS? [Video]

Organizatorka sobotniego "Marszu Kobiet" w Waszyngtonie - muzułmanka Linda Sarsour na jednej z fotografii zamieszczonej w internecie pokazuje tzw. Tauhid / Tawhid - znak kojarzony przede wszystkim z Al-Kaidą i bojownikami ISIS. Muzułmanka wyraźnie oddaje lojalność wobec państwa islamskiego. Nie dziwi więc fakt, że podczas sobotniego marszu feministek w Berlinie jedna z ich przodowniczek wyraźnie przywoływała Allaha. 


Islamistyczny znak z uniesionym palcem wskazującym jest wykorzystywany w niezliczonych sytuacjach, jednak muzułmanie używają go jako znaku wierności Tawhid, absolutnego monoteizmu Islamu. W ostatnich latach jest mocno kojarzony z przynależnością do dżihadystycznych ugrupowań terrorystycznych jak Państwo Islamskie. Nie jest to zwykła uniwersalna oznaka bycia muzułmaninem. Znak jest określany jako "sygnał wszechobecnej ręki". 

Na opublikowanych w ciągu ostatnich trzech lat fotografiach dżihadystów Tawhid pojawia się bardzo często. Zwłaszcza w sytuacjach, gdy mężczyzna go pokazujący trzyma w drugiej ręce obciętą głowę niewiernego wobec Islamu. Linda Sarsour pokazując ten gest, musiała wiedzieć co sugeruje i jak muzułmanie na całym Świecie go rozumieją. Z drugiej strony może liczyć na łatwowierność i nieznajomość swoich lewicowych sojuszników. 

Warto zauważyć, że Tawhid pojawił się również w Polsce. Podczas jednej z gal federacji KSW ów znak wykonywało dwóch zawodników przy rytmach piosenki Al-Kaidy - Aziz Karaoglu, wychodzący do ringu, i Mamed Khalidov, będący za kulisami gali. Włodarze federacji nałożyli na Karaoglu karę finansową, jednak do dzisiaj nie pokazali screenu lub skanu przelewu grzywny. 

Źródło foto: Joe Hoft, Gateway Pundit

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.