Header Ads

TMZ: Charles Manson Hospitalizowany.

Charles Manson - osadzony o numerze B33920 w więzieniu stanowym Corcoran - trafił do szpitala - informuje portal TMZ. Znany z działalności przestępczej, w szczególności z przewodzenia grupą "The Family", która ma na swoim koncie morderstwo żony Romana Polańskiego - Sharon Tate, Mason trafił do szpitala z powodu problemów żołądkowo-jelitowych. 

TMZ powołując się na swojego rozmówcę twierdzi, że Charles Mason tymczasowo opuścił więzienie stanowe Corcoran we wtorek 3 stycznia i został przewieziony do szpitala Bakersfield, godzinę drogi od więzienia. Na pogotowie miał trafić w związku z problemami pokarmowymi, jednak bliższe szczegóły nie są znane. 

Obecnie Charles Manson odsiaduje 9-krotny wyrok dożywocia za spisek w celu popełnienia osławionych morderstw "Rodziny Manson'a" w 1969 roku. Wśród ofiar jego sekty byli m.in. Sharon Tate - żona Romana Polańskiego, będąca w chwili morderstwa w 9 miesiącu ciąży; oraz dziadek celebrytki Agnieszki Frykowskiej - Wojciech Frykowski. 

17 listopada 2014 roku pojawiła się informacja, że Charles Manson zaręczył się z 26-letnią wielbicielką Afton Elaine "Star" Burton. Uzyskał zezwolenie na zawarcie małżeństwa, które niewykorzystane 5 lutego 2015 roku straciło ważność. Do ślubu nie doszło ponieważ Manson dowiedział się o planach Afton Elaine, która wraz ze swoim przyjacielem chciała uczynić ze zwłok "ukochanego" po jego śmierci atrakcję turystyczną.   W żadnym z procesów nie udowodniono popełnienia morderstwa Charles'owi Manson'owi. Odwiedzająca go co najmniej przez dziewięć lat Burton utrzymywała kilka stron internetowych otwarcie twierdząc, że jest niewinny zarzucanego mu spisku. 

W lipcu 2016 roku członkini "Rodziny Manson'a" - Leslie Van Houten, która została skazana za morderstwo małżeństwa LaBianca, złożyła prośbę o warunkowe zwolnienie, którą gubernator Kalifornii - Jerry Brown - odrzucił. 

Źródło foto:By California Department of Corrections and Rehabilitation (Yahoo News) [Public domain], via Wikimedia Commons

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.