Header Ads

Miss Helsinek 2017 wybrana. Została nią...

W nocy z czwartku na piątek w Starym Domu Studenta w Helsinkach została wybrana Miss Helsinek 2017, a została nią najmłodsza uczestniczka konkursu wyróżniająca się szczególną urodą jak na "Finkę" - 19-letnia Sephora Ikalaba. 

"Nie spodziewałam się wygranej. Każda z nas mogła wygrać. Moim celem było dotarcie do pierwszej piątki, ale teraz to się stało i czuję się jeszcze bardziej jak we śnie. Myślę, że poziom był wyrównany." - tak komentowała zwyciężczyni po ogłoszeniu wyników. 
W wywiadzie po konkursie powiedziała, że ma wielkie plany na najbliższy rok. Na razie ich nie ujawnia, ale chciałaby, aby ludzie docenili Miss, ponieważ "nie jesteśmy głupie". Świeżo upieczona Miss Helsinek 2017 jest w trakcie nauki w liceum, jest w szczęśliwym związku i wierzy w trwałą miłość.

Sephora zmiotła także swoje rywalki w kategorii - "Miss Perfect Body". Jak zaznacza jej celem było wygranie nagrody dla najlepszego ciała i tak zrobiła.

Z 10 kandydatek na Miss Helsinek Sephora była jedyną Czarną - jak na typową "Finkę" przystało. Źródło foto: MATTI MATIKAINEN, iltalehti.fi / misshelsinki.fi

11 komentarzy:

 1. Autorowi artykulu musial wkrasc sie chochlik do tytulu i powinien on brzmiec "Anty-Miss Helsinek 2017 wybrana. Została nią... "
  Nie ma za co..

  OdpowiedzUsuń
 2. w sumie rywalizacja toczyła się o drugie miejsce od samego początku

  OdpowiedzUsuń
 3. Brak mi słów, żeby wyrazić swoje zdziwko.

  OdpowiedzUsuń
 4. lewacka hucpa, a dla Finów wstyd i hańba. Takie piękne kobiety, a wybrali murzynkę :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Jedna z tych, co nie są wystarczająco piękne żeby wzbudzić zainteresowanie, bądź choćby politowanie Polaków, ale równocześnie jedna z niewielu, którą by "kijem tknęli".

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta w środku obok czarnej bardzo ładna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio na Swiecie panuje wirus ciemnoty.
  Zostalo zaatakowanych wiele krajow.
  Ofiary najlepiej rozpoznaja kolory w ciemnosci, a ich ulubiony to czarny w ciemnosci.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaki kraj taka Miss.

  OdpowiedzUsuń
 9. Hehe to jest jak z polityką, mnóstwo najróżniejszych tworów opozycji (białych kandydatek) i rozproszyły się między nimi głosy w efekcie nikt nie wygrał, oraz przebiegła świnia pchająca się do koryta które skupia na sobie głosy innych świń które tylko z nimi będą mogły kraść i rozkradać dobro wspólne bez żadnej odpowiedzialności... Dziel (patrz opozycje) i rządź (patrz świnie)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdyby było więcej murzynek głosy by się rozproszyły między nimi i na pewno by nie wygrała... proste

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.