Header Ads

Miriam Shaded w PN: "Ideologia islamska szerzy nienawiść"

"To są osoby, które zostały wychowane w innej ideologii niż my tutaj reprezentujemy w Europie. Jest to niestety ideologia islamska, która szerzy nienawiść i uczy, edukuje dzieci w sposób demoralizujący" - powiedziała Miriam Shaded, prezes Fundacji "Estera", która była gościem Polsat News. Jak zaznacza wspomniana ideologia "promuje agresję w stosunku do innych".

"Jeśli uchodźcy przyjeżdżają do Polski, żeby ratować życie, to zostają tutaj na stałe. W zeszłym roku sprowadziłam 52 rodziny, ale to byli prześladowani chrześcijanie. Teraz przemieszczają się różni imigranci i wjeżdżają na teren Polski, bo mamy otwarte granice."

Jednocześnie dodaje:

"Ta ideologia [przyp. islamska] wyjaśnia kobietom, że nie są warte tyle, ile mężczyźni, że muszą być posłuszne i nie mają praw. Ideologia ogranicza pod każdym kątem prawa człowieka"Miriam Shaded niecały rok temu chciała "zdelegalizować ISLAM". Z kolei w sierpniu 2015 roku oznajmiła, że chce do Polski sprowadzić 1500 tzw. uchodźców z Syrii. Kiedy grupa sprowadzonych Syryjczyków w 2015 roku do parafii w Śremie uciekła na Zachód, Prezes Fundacji Estera tłumaczyła, że to "efekt traumy, która sprawia, że nie zachowują się racjonalnie". Nadal pozostaje pytanie w jaki sposób Fundacja Estera chciała / chce zweryfikować 1500 tzw. uchodźców z Syrii, kiedy nawet najlepsze służby na Świecie - Mossad - powiedział, że nie jest w stanie zweryfikować tych ludzi. 


Źródło foto: By Adrian Grycuk (Own work) [CC BY-SA 3.0 pl], via Wikimedia Commons

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.