Header Ads

Amanda Nunes: "Ronda Rousey jest przereklamowana..."

Po sromotnym laniu, jakie sprawiła Brazylijka Amanda Nunes Amerykance - Rondzie Rousey 30 grudnia 2016 roku - ta pierwsza nie odpuszcza. Twierdzi, że "Ronda Rousey jest przereklamowana i wykreowana przez UFC". Nunes za wszelką cenę chce pokazać, że zdobycie przez nią pasa w wadze koguciej nie było przypadkowe, a sukcesy Rondy Rousey w klatce są niczym. 

Amanda Nunes mówi, że zawsze wiedziała, iż może pokonać Rousey. Przypomnijmy, że Amerykanka straciła Mistrzostwo UFC w listopadzie 2015 roku w walce z Holly Holm, z kolei 30 grudnia 2016 roku odniosła drugą w karierze porażkę po zaledwie 48 sekundach walki właśnie z Nunes. Rousey była dominującą siłą w dywizji koguciej dzięki serii imponujących zwycięstw m.in. dwukrotnie nad Mieshą Tate; i jest powszechnie uważana za przyczynę podziału dywizji kobiet w UFC. Jednak Nunes w Las Vegas szybko ogłosiła, że era Rondy dobiegła końca. Nie może zrozumieć jak była medalistka olimpijska mogła utrzymywać się tak długo na szczycie. 

"Nie wiem jak Ronda Rousey była tak długo w tej dywizji. Szczerze, nie mogę zrozumieć dlaczego te dziewczyny przegrywały z Rondą Rousey" [Amanda Nunes dla TMZ Sports]

Obecna Mistrzyni UFC w kat. koguciej uważa, że umiejętności Rousey zostały przecenione. 

"Mój obóz przed Mieshą Tate był trudniejszy niż przed Rondą Rousey"Rousey obecnie rozważa co dalej z jej karierą, nie wykluczając jako bardzo możliwej - emerytury. Jeśli odejdzie z klatki, z pewnością nie będzie mogła narzekać na, pojawiające się już w przeszłości, propozycje z Hollywood czy największej federacji wrestlingu - WWE. 


Źródło foto: By דוג'רית (Own work) [CC BY-SA 4.0], via Wikimedia Commons

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.