Header Ads

Helsingborg: Co odkryli śledczy w piwnicy muzułmańskiej szaszłykarni?

Dwóm syryjskim tzw. 'uchodźcom' liberalni wolontariusze pomogli otworzyć własną działalność gospodarczą - bliskowschodnią szaszłykarnię. Jednak, gdy śledczy rozpoczęli przeszukania piwnicy lokalu natrafili na "niespodziankę". 28-letni Khaled Azez Hegrs i 23-letni Tareq Bakkar przetrzymywali przykutą w piwnicy porwaną Szwedkę. Brutalnie potraktowana ofiara była osobistą niewolnicą seksualną, wielokrotnie gwałconą i torturowaną przez co najmniej siedmiu arabskich muzułmanów. 


Kobieta została porwana w Malmo po tym jak grupa czterech muzułmańskich azylantów zagroziła jej nożem. Została przykuta do rury z wodą w piwnicy w Helsingborg, gdzie mężczyźni wielokrotnie ją gwałcili. Śledczy potwierdzili, że jak tylko przybyli do sklepu, trzech Arabów czekało, aby rozpocząć swoje sadystyczne zachowania. Gwałcili ją oralnie, waginalnie i analnie. W co najmniej jednym przypadku, jak twierdzi policja, kobieta była zgwałcona jednocześnie przez dwóch mężczyzn naraz. 

Avpixlat informuje, że Hegrs i Bakkar zostali skazani na 4 lata pozbawienia wolności za brutalny gwałt i zmuszeni do zapłacenia odszkodowania w wysokości 30.000 dolarów. Żaden nie został skazany za porwanie czy tortury. Sędzia jednak zgodził się deportować przestępców, zamiast osadzić w więzieniu. Pozostałym pięciu gwałcicielom nie postawiono żadnych zarzutów. Skazani odmówili zgody na deportację i zapowiedzieli złożenie apelacji od wyroku, który w ich mniemaniu zostanie uchylony lub znacznie złagodzony. W przyszłości ponownie planują zająć się "biznesem" w Szwecji. 


Hegrs nielegalnie przybył do Szwecji w 2010 roku. Pozwolono mu pozostać jako "nieudokumentowany migrant", mimo odmowy przyjęcia wniosku o azyl. Gdy Bakkar przybył w 2014 roku, zakwalifikował się do otrzymywania 800 dolarów co miesiąc z Urzędu Pracy i dostał bezpłatną edukację. 

Szwecja jest w światowej niechlubnej czołówce jeśli chodzi o dokonane gwałty w przeliczeniu na 100 tys. mieszkańców. O pierwsze miejsce od lat walczy z różnym skutkiem z Republiką Południowej Afryki. Nie jest więc dziwny apel do Świata jaki przesłała Szwedka w jednym z serwisów społecznościowych kilka dni temu:Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.