Header Ads

Feministki chciały udowodnić, że tzw. "uchodźcy" nie są groźni.

Kiedy liberalne feministki dołączyły, po otwarciu granic, do organizacji "Refugees Welcome" chciały udowodnić, że multikulturalizm działa przyjmując tzw. "uchodźców". Jednakże, wkrótce po przygarnięciu migranta do domu jednej z nich, zderzyła się ona z brutalną rzeczywistością, której nigdy nie zapomni. 20-letnia członkini "Refugees Welcome" została poinformowana na stronie internetowej, że jeśli weźmie bezdomnego azylanta pod swój dach, "pozna inną kulturę". Dostała z przydziału 26-letniego afgańskiego tzw. "uchodźcę", który przybył do Niemiec 2 lata temu. 

Kobieta z zadowoleniem przyjęła do swojego domu muzułmańskiego migranta, który miał żyć z nią i jej bratem. Wkrótce po otwarciu jej mieszkania i ramion dla mężczyzny, przekonała się na własnej skórze, dlaczego otwarcie granic po prostu nie działa. Lokalne media poinformowały, że tzw. 'uchodźca' zgwałcił młodą kobietę, której udało się uwolnić i uciec do pokoju brata, zanim na miejsce przyjechała policja i aresztowała migranta. 


Incydent miał miejsce 25 października 2015 roku. Sędzia w Kolonii skazał migranta. Ofiara była zmuszona patrzeć jak jej sympatyczny 26-letni "przyjaciel" został skazany na marne 2 i pół roku więzienia w czerwcu 2016 roku. Liberalna feministka z pewnością wkrótce zobaczy swojego oprawcę z powrotem na ulicy. 

Osoby przeżarte lewackimi poglądami ulegają propagandzie, że przyjęcie tzw. "uchodźcy" to zwalczanie "rasizmu". Standardem jest formułka, że czyn jednego delikwenta, nie odzwierciedla postawy ogromnej większości tzw. "uchodźców". Tak zapewniają twórcy strony "Refugees Welcome". 

26 stycznia 2015 roku, Lauren Mann została znaleziona na wpół naga, twarzą w dół w kałuży krwi na swoim materacu.  25-letnia niania z Grand Junction, w stanie Kolorado, przyjęła tzw. "uchodźcę" z Gambii, aby ochronić go przed deportacją, po tym jak przeniósł się do Wiednia. Skazany 24-letni Abdou I. brutalnie udusił Mann podczas seksu. 


Z kolei 27 lipca Szwedka została brutalnie zgwałcona przez 26-letniego etiopskiego tzw. "uchodźcę" po przyjęciu go jako swojego osobistego kucharza. Wierząc, że za danie migrantowi miejsca pracy i zamieszkania, będzie jej wdzięczny. Kobieta była w szoku, gdy tzw. "uchodźca" napadł ją fizycznie i seksualnie w jej własnym łóżku. 

W kwietniu 2016 roku, samozwańcza "młoda członkini Socjalistycznej Partii Lewicy, feministka i antyrasistka" - Karsten Nordal Hauken została brutalnie zgwałcona analnie przez somalijskiego azylanta po tym, jak Szwecja ogłosiła, że przyjmie więcej tzw. "uchodźców". 

Gdy sympatyczny nauczyciel w liceum w Niemczech poczuł, że nie robi wystarczająco dużo dla tzw. "uchodźców", 55-latek przyjął kilku do swojego domu. Kiedy Mehdi Hushmand nie pojawił się w swojej pracy, policja odnalazła jego zmasakrowane zwłoki w piwnicy domu. Śledczy potwierdzili, że 58-letni Afgańczyk - użył kamienia i dużego metalowego narzędzia do zmasakrowania nauczyciela. 

Źródło foto: Celle Heute, Bild

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.