Header Ads

Ełk: Zarzut zabójstwa dla Tunezyjczyka.

Zarzut zabójstwa 21-letniego Daniela usłyszał 26-letni obywatel Tunezji, który pracował w miejscowym barze z kebabem jako kucharz. Jak przekazał prokurator Wojciech Piktel z Prokuratury Rejonowej w Ełku mężczyzna miał dwukrotnie ugodzić Polaka "standardowych rozmiarów" nożem. 
"Podejrzany przyznał, że w trakcie szarpaniny z pokrzywdzonym używał noża i mógł zadać ciosy. Zamordowany 21-latek wziął dwie butelki napoju, za które nie zapłacił. Właściciel lokalu i kucharz pobiegli za pokrzywdzonym. Cała sytuacja skończyła się dramatycznie. Wedle naszych ustaleń dopiero po powrocie tych mężczyzn, drugi z Polaków, który był z pokrzywdzonym, rzucił petardę w okolicy lokalu." [Prokurator Wojciech Piktel z Prokuratury Rejonowej w Ełku]


Bezpośrednia przyczyna śmierci młodego Polaka będzie wiadoma dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Oprócz Tunezyjczyka zatrzymano również obywateli Algierii i Maroka. Przebywali oni w Polsce legalnie. Podejrzany o dokonanie zbrodni był trzeźwy. Jak zaznacza Prokurator Piktel - zarówno pokrzywdzony, jak i jego kolega, byli wcześniej karani. 

Źródło foto: Tomasz Waszczuk / PAP
Źródło info: TVP Info / Polsat News / Konferencja Prokuratury Rejonowej w Ełku

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.