Header Ads

Chicago: Czarni w rasistowskim ataku znęcali się nad Białym mężczyzną.

Szokujące video, na którym widać jak grupa Czarnych znęca się nad związanym i zakneblowanym Białym mężczyzną pojawiło się w serwisie Facebook we wtorek. Użytkowniczka Brittany Herring "na żywo" transmitowała przez ponad pół godziny rasistowskie piekło jakie uczyniła wspólnie ze swoimi kompanami. Czarni napastnicy wyraźnie wykrzykiwali w stronę ofiary rasistowskie hasła: "F**k White People" i "F**k Donald Trump".

Popierający spadkobierców organizacji quasi-przestępczej Czarne Pantery - Black Lives Matter - kaci Białego mężczyzny są już w areszcie. 30-minutowy film pokazuje związanego w kącie młodego człowieka z cieknącą krwią z głowy. Usta mężczyzny zostały zakneblowane w celu upokorzenia ofiary. Czarni bandyci go kopią i uderzają zmuszając do wypowiedzenia niepochlebnych słów na temat Białej Rasy i Donald'a Trump'a. Grożą mu nożem i wpychają jego głowę do muszli klozetowej. Policja w Chicago powiedziała w Fox 32, że wobec czterech zatrzymanych osób prowadzone jest śledztwo.

Aktualnie Biały mężczyzna wskutek odniesionych ran znajduje się w szpitalu.

Jak mówi policja:

"Do zdarzenia doszło we wtorek w mieszkaniu w bloku 3400 West Lexington w Chicago West Side"  Film jest na bieżąco udostępniany w serwisie Youtube, który w ramach poprawności politycznej szybko go kasuje. Podobnie ma się sprawa z Facebook'iem. Materiał jest dowodem jak liberalna, lewicowa propaganda mediów oraz promocja organizacji Black Lives Matter i anty-Trump'owych marszy, prowadzi do nienawiści wobec jego zwolenników, zwłaszcza Białych Ludzi. Barrack'owi Obamie coś wymknęło się spod kontroli, i to w szczególności w jego rodzinnym mieście. 


Źródło foto: screen, Youtube / Chicago Police, Twitter

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.