Header Ads

Jest storyboard pierwszego odcinka 5. sezonu "Prison Break"

Choć nie podano jeszcze oficjalnej daty emisji piątego sezonu kultowego "Prison Break", pojawił się storyboard pierwszego odcinka nowej serii. To będzie dziewięcioodcinkowa kontynuacja serialu zakończonego w 2009 roku. Wygląda na to, że Michael Scofield nie będzie jedynym z niebezpieczeństwie.

W nowym sezonie zostanie wyjaśniona pozorna śmierć Scofield'a. Jak pamiętacie główny bohater zostawił materiał video swoim najbliższym, jednak nigdy nie pokazano momentu jego śmierci, a to daje scenarzystom możliwość jego powrotu.

W piątym sezonie T-Bag przekaże informacje Lincoln'owi sugerujące, że jego brat żyje. Sara, Lincoln i bohaterowie poprzednich sezonów - T-Bag, C-Note i Sucre - pomogą wydostać się Michael'owi z jego obecnej sytuacji.

Według Entertainment Weekly, Lincoln odkrywa, że jego brat jest żywy, a jego życie jest w niebezpieczeństwie. Wg storyboardu w pierwszym epizodzie nowego sezonu będziemy mieli do czynienia z brawurowym pościgiem samochodowym. Michael ponownie znajdzie się w więzieniu.

Oficjalny trailer piątego sezonu "Prison Break" ma już ponad 12 milionów odsłon. Do roli Paul'a Kellerman'a powróci Paul Adelstein, z kolei scenarzyści nie mogli znaleźć miejsca dla agenta Mahone'a.

Dominic Purcell zdradził nutkę tajemnicy, że ucieczka Michael'a z więzienia będzie miała związek z Państwem Islamskim, a Lincoln będzie próbował wydostać Scofield'a z najcięższego więzienia świata - w Jemenie. W nowym sezonie nie zabraknie również wątków miłosnych, w tym - jak sugerują spoilery - nowej miłości Sary Tancredi.


Źródło foto: @autumnnoelkelly, Twitter

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.