Header Ads

Skandaliczna reakcja lewicowych mediów po rasistowskim ataku w Chicago [Video]

Nie milkną echa rasistowskiego ataku Czarnych na Białego młodego mężczyznę w Chicago. Podczas jednego z paneli dyskusyjnych w odpowiedniku polskiego TVN24 - CNN - Symone Sanders, rzecznik Berni Sanders'a, lekceważyła dwudniowy atak - porwanie Białego mężczyzny przez czwórkę Czarnych młodych zwyrodnialców, próbując przenieść winę na twardą retorykę kampanii Prezydenta-elekta. O katorgach młodego Białego mężczyzny informowaliśmy wcześniej - był dwa dni przetrzymywany przez czwórkę Czarnych, którzy kazali mu pić wodę z muszli klozetowej, bili go, cięli czoło, straszyli nożem, wiązali, kneblowali, a to wszystko wykrzykując rasistowskie hasła w stosunku do Białych Ludzi. Symone próbowała odwracać kota ogonem mówiąc o Białych nacjonalistach, o KKK i tym kim jest Donald Trump. Jednak zszokowała wszystkich kiedy zanegowała ów przestępstwo jako popełnione z nienawiści:"To nie jest przestępstwo z nienawiści. Hate Crimes są z powodu rasowej przynależności osób, ich religii, płci, niepełnosprawności, to nie jest Twoją polityczną skłonnością. Ktoś nie lubi Twojej politycznej skłonności i zrobi Ci coś złego, to nie jest przestępstwo z nienawiści." 

Pytała:

"To było przestępstwo z nienawiści do Donald'a Trump'a, bo to powiedział? Lub, to było z czystej nienawiści do Białych Ludzi, ponieważ to się liczy?"

Policja z Chicago jeszcze nie zweryfikowała tego przestępstwa jako przestępstwa z nienawiści, mimo że jego charakter jest jasny. Dowódca Departamentu Policji Chicago - Kevin Duffin - powiedział dziennikarzom:

"Dzieci podejmują głupie decyzje - nie powinienem nazywać ich dziećmi, oni są prawnie dorośli. Ale oni są młodymi dorosłymi i popełniają głupie decyzje."Prawo stanowe Chicago definiuje popełnienie przestępstwa z nienawiści następująco:

"Osoba popełnia przestępstwo z nienawiści, gdy ze względu na faktyczną lub domniemaną rasę, kolor skóry, wyznanie, religię, pochodzenie, płeć, orientację seksualną, niepełnosprawność fizyczną lub umysłową lub pochodzenie narodowej innej osoby lub grupy osób, niezależnie od istnienia jakiegokolwiek innego czynnika lub czynników motywujących, dopuszcza się napaści, stosuje przemoc fizyczną, dopuszcza się kwalifikowanej napaści z bronią w ręku."

W kontekście takiej reakcji liberalnych mediów - chęci tuszowania sprawy, bagatelizowania rasistowskiego ataku ze strony Czarnych na Białego mężczyznę - warto przytoczyć oficjalne statystyki FBI (zamieszczone na stronie rządowej pt. "Criminal Victimization in the United States, 2008 Statistical Tables") dot. gwałtów i napaści seksualnych ze względów rasowych. Ostatnie tego typu dane w całości zostały opublikowane w 2008 roku. Wcześniej robiono to co roku, od 2009 zaniechano z bliżej nieokreślonych względów. Otóż w 2008 roku zgwałconych zostało prawie 20.000 tys (dokładnie 19,292) Białych Kobiet przez Czarnych mężczyzn przy 0 gwałtach Czarnych Kobiet przez Białych mężczyzn. Sytuacja średnio powtarzała się w poprzednich latach. O tym liberalne media "głośno milczą". 

Źródło foto: screen, youtube

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.