Header Ads

Atak wyznawcy Islamu na kobiety w centrum Warszawy.

Turek z niemieckim paszportem w niedzielę wieczorem zaatakował dwie starsze kobiety popychając je oraz próbował zgwałcić młodą kobietę. 32-letni muzułmanin wykrzykiwał wulgarne słowa w kierunku Narodu Polskiego - "Polacy to rasiści" i "Jebać Polaków". 

Stołeczna policja zatrzymała 32-letniego Turka z niemieckim paszportem, który w niedzielę wieczorem na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie popchnął dwie starsze kobiety, które upadły na chodnik; oraz rzucił się na inną młodą kobietę przypierając ją do muru i próbując zgwałcić. Jednocześnie mężczyzna łamaną polszczyzną obrażał Naród Polski wykrzykując obelżywe słowa: "Jebać Polaków" i "Polacy to rasiści!". 

Policja zaalarmowana szybko przybyła na miejsce. Funkcjonariusze ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali sprawcę napaści. Jak wykazało badanie trzeźwości muzułmanin miał 2 promile alkoholu. 

32-latek usłyszał zarzut dotyczący naruszenia nietykalności cielesnej, doprowadzenia do poddania się innej czynności seksualnej i publicznego znieważenia Narodu Polskiego. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. 

Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu napastnika. 

Wszystkie osoby, których nietykalność cielesna została naruszona przez wspomnianego mężczyznę w opisanym miejscu, czasie i okolicznościach proszone są o zgłoszenie się w siedzibie jednostki policji przy ulicy Wilczej 21.

Źródło foto / info: warszawawpigulce.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.