Header Ads

Polski minister zakażony koronawirusem!


Dzisiaj tuż po 19:00 na Twitterze Minister Środowiska, Michał Woś poinformował, że został zakażony koronawirusem. Rzecznik rządu potwierdził wynik badania jakiemu poddał się Woś. W związku z zaistniałą sytuacją zostały uruchomione procedury Głównego Inspektora Sanitarnego. 

Michał Woś napisał na Twitterze, że w związku z wykryciem koronawirusa u pracownika Lasów Państwowych, z którym miał kontakt, poddał się kwarantannie i wykonał badania, a te dały wynik pozytywny. Minister Środowiska zaznaczył, że czuje się dobrze. 

"Po stwierdzeniu wczoraj koronawirusa u pracownika Lasów Państwowych, z którym miałem kontakt, poddałem się kwarantannie i wykonałem badanie. Test dał wynik pozytywny. Czuję się dobrze. Dziękuję pracownikom służby zdrowia i wyrażam solidarność z wszystkimi chorymi."

Informację o zakażeniu się koronawirusem przez pracownika Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych podał w poniedziałek Onet. Szef Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych przebywa na kwarantannie. Do kontaktu z zakażonym współpracownikiem Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z Michałem Wosiem doszło podczas spotkania zorganizowanego przez Kancelarię Prezydenta niewiele ponad tydzień temu. 


Źródło info: Twitter / Onet
Źródło foto:  Krzemin28 / CC BY-SA

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.