Header Ads

Dziewczyna Bonda i Luther zakażeni koronawirusem. "Uważaj na siebie i traktuj to poważnie."


Gwiazda filmu o Agencie 007 "Quantum of Solace" z 2008 roku, Olga Kurylenko została zakażona koronawirusem. Aktorka poinformowała o tym na swoim Instagramie. Z kolei na Twitterze informację o zakażeniu przekazała gwiazda serialu "Luther" - Idris Elba.

Francuska aktorka Olga Kurylenko w swoim ostatnim wpisie na Instagramie poinformowała, że przeprowadzony test na koronawirusa dał pozytywny wynik. 40-letnia gwiazda filmowa, znana z roli Dziewczyny Bonda Camille Montes w filmie "Quantum of Solace", obecnie pozostaje w domowej izolacji. Aktorka napisała o swoich objawach i ostrzegła fanów, aby potraktowali "poważnie" tę epidemię. 

"Właściwie jestem chora od prawie tygodnia. Gorączka i zmęczenie to moje główne objawy." - napisała Kurylenko. "Uważaj na siebie i traktuj to poważnie". 

Pozytywny wynik testu na koronawirusa pojawił się także w przypadku aktora Idrisa Elby, znanego z serialu "Luther". Gwiazdor poinformował o tym na Twitterze, wyjaśniając, że nie doświadczył jeszcze żadnych objawów i pozostaje w izolacji. 

"Czuję się dobrze, jak dotąd nie mam żadnych objawów, ale zostałem odizolowany od momentu kiedy dowiedziałem się o mojej możliwej ekspozycji na wirusa." - napisał Elba. "Zostańcie w domu i bądźcie pragmatyczni. Będę Was informować na bieżąco o tym, jak sobie radzę. Bez paniki."

Elba zdecydował się na test, gdyż wcześniej miał kontakt z osobą, której test dał wynik pozytywny. 

"Teraz jest czas na solidarność. Teraz jest czas na myślenie o sobie." - dodał. 

Źródło info: Instagram / Twitter
Źródło foto: Instagram / Twitter / Виктория Тихонова / CC BY-SA

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.