Header Ads

Braun (Konfederacja) o Sylwestrze na Zachodzie: "Zdziczenie obyczajów. Samobójstwo cywilizacji" [Video]


"Zdziczenie obyczajów" i "samobójstwo cywilizacji" - to zdaniem Grzegorza Brauna przyczyny zamieszek do jakich doszło w sylwestrową noc na ulicach francuskich i niemieckich miast. W Lipsku doszło do ataków przy pomocy fajerwerków na interweniujących policjantów, a także do napadów seksualnych na kobiety. Z kolei we Francji - według rozgłośni France-Bleu - co najmniej dwieście samochodów zostało podpalonych. Poseł Braun był gościem noworocznego "Minęła 20" w TVP Info.

Grzegorz Braun zauważył, że do podobnych zdarzeń nie doszło po raz pierwszy w zachodniej Europie nazywając to "nową, świecką tradycją". Podkreślił, że przyczynami m.in. płonących samochodów w Paryżu, są "zdziczenie obyczajów" i "samobójstwo cywilizacji". Poseł Konfederacji stwierdził, że takie są skutki wpuszczania ludzi w "socjalistyczny kanał" polegający np. na łataniu budżetu poprzez podnoszenie podatków na realizację obietnic bez pokrycia. Braun zwrócił także uwagę na problem masowego importu tzw. "uchodźców-nachodźców", którzy mają posłużyć do konstruowania społeczeństw multikulturalnych z jednoczesną wszechogarniającą Zachód poprawnością polityczną. Jego zdaniem wspomniani ludzie nie tylko nie mają, ale przede wszystkim nie chcą mieć nic wspólnego z naszą cywilizacją.

"Na tym tle widzimy jak wiele jeszcze w Polsce jest do stracenia. Jesteśmy nadal oazą normalności, spokoju."

Poseł Konfederacji podjął także temat zagrożenia jakie ze sobą niesie nie tylko czerwona, ale także - obecnie - tęczowa rewolucja. Wyraził przekonanie, że Państwo Polskie powinno się temu przeciwstawić.Źródło info: TVP Info
Źródło foto: screen, YT / screen, Twitter

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.