Header Ads

USA: 6-latek upomniany za nazwanie "transpłciowego" kolegi "chłopcem".


Do kuriozalnej sytuacji doszło w amerykańskiej szkole w Ohio, USA. 6-letni John został upomniany i ostrzeżony po tym, jak nazwał swojego "transpłciowego" kolegę "chłopcem". Dziecko będące biologicznie chłopcem - od wiosny 2019 roku identyfikuje się jako dziewczynka. Władze szkoły upomniały 6-latka, aby nie identyfikował płci biologicznej kolegi z klasy. 

Szkoła w Ohio wycofała się z ukarania 6-latka po tym, jak kancelaria prawna zajmująca się wolnością religijną ostrzegła, że nie może ukarać chłopca za nieporozumienia z kolegą z klasy, który twierdzi, że tak naprawdę jest dziewczynką. Według organizacji Liberty Counsel szkoła do "zdezorientowanego płciowo" chłopca odnosiła się jak do dziewczynki używając żeńskich zaimków. Chłopiec wiosną br. zaczął publicznie identyfikować się jako dziewczynka. Upomniany 6-latek twierdzi, że jego kolega był "stale poddawany rozmowom na te tematy, przynajmniej raz w tygodniu". 

13 maja dziewczynki w klasie stwierdziły, że "przyjmowanie hormonów dla dziewcząt" i ostateczne usunięcie "męskich części intymnych" zmieni chłopca w dziewczynkę. John "nie zgodził się z faktami" i powiedział, że "nie jest dziewczynką". Inny chłopiec zgodził się, że płeć jest "tym, z czym się rodzisz", i że nie można jej zmienić hormonami i operacją. Trzeci natomiast zgodził się z pozostałą dwójką. Rozmowę podsłuchał ich nauczyciel sztuki, który doniósł na Johna i jego kolegów do dyrekcji szkoły, fałszywie twierdząc, że "znęcali się" nad "transpłciowym" kolegą, a jeden z nich nazwał go "homoseksualistą". 

Zastępca dyrektora szkoły w Ohio następnego dnia wyciągnęła Johna przy wszystkich z lekcji wychowania fizycznego i ostrzegła go, że zostanie ukarany, jeśli odmówi uznania chłopca za dziewczynkę. 

Upomnienie Johna oznacza "przekształcenie klas w enklawy totalitaryzmu", które cenzurują "powszechnie uznawany główny nurt zgodny z faktami", że płeć jest biologicznie zdeterminowana. Libery Counsel przywołała ponad 6500 unikalnych różnic między płciami na poziomie DNA, które nie ulegają zmianie w zależności od poziomu hormonów lub operacji. 

Przedstawiciele szkoły zaprzeczają, że John został formalnie zdyscyplinowany. Jego "tymczasowe usunięcie" z klasy nie zostało zarejestrowane. Stwierdzono, że Rada Edukacji nie karze uczniów za "pełen szacunku brak porozumienia w jakimkolwiek temacie". 

Źródło info: The College Fix
Źródło foto: 

loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.