Header Ads

Wlk. Brytania: Transseksualista zaatakował 10-latkę w supermarkecie.


18-letni transseksualista zaatakował 10-letnią dziewczynkę w toalecie w jednym z supermarketów sieci Morrisons. Do zdarzenia doszło zaledwie kilka tygodni po tym, jak mężczyzna użył swojego telefonu do szpiegowania innej dziewczynki w kobiecej toalecie sieci supermarketów Asdy. 

Katie Dolatowski - bo tak mężczyzna każe na siebie mówić - przyznał, że złapał dziewczynkę za buzię i popchnął ją do kabiny w toalecie supermarketu Morrisons w Fife, w Szkocji. Dolatowski zagroził, że dźgnie matkę dziewczynki i ściągnie jej spodnie. 

Zaledwie trzy tygodnie przed seksualną napaścią, 18-latek trzymał telefon nad dziewczyną w toalecie w Asda, Halbeath. Młoda ofiara krzyknęła w stronę Dolatowskiego, który zbiegł z miejsca zdarzenia, a później został zidentyfikowany jako napastnik. W styczniu uniknął więzienia i otrzymał trzyletni zakaz kontaktu z dziećmi, natomiast jego nazwisko umieszczono w rejestrze przestępców seksualnych. Mężczyzna ma także wykonać 100 godzin prac społecznych. Jednak pomyłką sądu okazał się fakt, że zakaz usunięcia historii przeglądanych przez niego stron nie został dołączony do wyroku podczas skazania. Od tego czasu pracownik socjalny wyraził obawy, że Dolatowski usunął całą dotychczasową historię wiadomości internetowych. Szeryf James Williamson powiedział:

"Jedna z niepokojących cech charakteryzujących raport sugeruje, że korzystałeś z Internetu, a następnie próbowałeś ukryć z kim miałeś kontakt". 

Asda, Halbeath

Warunek został teraz dołączony do nakazu, co oznacza, że nie może już usunąć swojej historii internetowej na żadnym urządzeniu. Szeryf Williamson zagroził mu wyrokiem więzienia jeśli okaże się, że ingerował w historię online. Dolatowski ma także założoną elektroniczną bransoletkę. Dotychczas dwukrotnie złamał jej porządek społeczny nie uczestnicząc w spotkaniach. 

9 kwietnia Dolatowski jeszcze raz pojawi się przed sądem w celu ponownego rozpatrzenia wyroku. 

Źródło info: Daily Mail
Źródło foto: Pixabay / Google View


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.