Header Ads

Tęczowy faszyzm nadciąga nad Polskę. Rabiej wprost o przyzwyczajaniu Polaków do związków partnerskich i adopcji dzieci przez homoseksualistów.


Zamach na normalność - tak można określić postulaty wiceprezydenta Warszawy w wywiadzie udzielonym Dziennikowi Gazecie Prawnej. Paweł Rabiej mówi wprost o potrzebie epatowania swoim zboczeniem jakim jest homoseksualizm i przekonywania Polaków do specjalnych rozwiązań prawnych dla tej konkretnej mniejszości. 

Według wiceprezydenta Warszawy najpierw należy wprowadzić związki partnerskie, które będą początkiem zamachu na porządek prawny i normalność w Polsce. W dalszej kolejności Rabiej optuje za doprowadzeniem do zrównania związków homoseksualistów z normalnym i tradycyjnym małżeństwem, by na końcu wprowadzić adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Urzędnik zdradził taktykę jaką posługują się tęczowi-moralni zamachowcy, która opiera się na "przyzwyczajaniu ludzi" poprzez ciągłe epatowanie swoim zboczeniem. Idolem dla wiceprezydenta Warszawy w kwestii wprowadzenia "nowoczesnych" małżeństw jest David Cameron, który "zafundował" Brytyjczykom Brexit i homoseksualne małżeństwa. 

Paweł Rabiej pokazał w ostatnich dniach atakując małopolską kurator oświaty Barbarę Nowak, że kto nie będzie się zgadzał z postulatami tęczowych faszystów, ten będzie skazany na ostry atak i ostracyzm tej konkretnej społeczności odbiegającej od normy i nawołującej do "tolerancji". 

Źródło info: DGP / Dziennik
Źródło foto:  Ludovic Bertron from New York City, Usa [CC BY 2.0], via Wikimedia Commons / Adrian Grycuk [CC BY-SA 3.0 pl], via Wikimedia Commons / Avsar Aras [CC BY-SA 4.0], via Wikimedia Commons


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.