Header Ads

Lider The Who: "Unia Europejska jest jak pier****** mafia" [Video]


Lider brytyjskiego, legendarnego rockowego zespołu The Who, Roger Daltrey w wywiadzie dla Sky News porównał Unię Europejską do organizacji mafijnej. Słowa padły tuż po pytaniu o możliwe negatywne konsekwencje Brexitu dla brytyjskiej muzyki rockowej. 

W wywiadzie dla Sky News na stadionie Wembley Daltrey, który publicznie poparł Brexit, był wściekły kiedy dziennikarka zapytała go o negatywne konsekwencje Brexitu dla brytyjskiej muzyki rockowej. Odrzucił wszelkie sugestie, które miałyby negatywny wpływ na zespoły koncertujące w Europie.

"Jak byśmy nie podróżowali po Europie przed pier****** Unią Europejską. Daj spokój! Jeśli chcesz być członkiem pier****** mafii, to bądź. To jak bycie pod kierownictwem FIFA."


W wywiadzie dla Telegraph z maja ubiegłego roku 75-letni piosenkarz zaatakował Unię Europejską:

"Odpier*** się. Jesteś bezużyteczna! Nie jestem anty-europejski, jestem anty-brukselski, ale ludzie nie dostrzegają tego rozróżnienia."

Roger Daltrey, Toronto 1976

The Who powstał w 1964 roku i jest jednym z najsłynniejszych zespołów rockowych w Wielkiej Brytanii. Wyprodukowali 14 singli, które znalazły się na światowych listach przebojów w latach 60., 70. i 80. XX w., w tym takie klasyki jak "My Generation" czy "Pinball Wizard".

Źródło info: Sky News
Źródło foto: Sky News / Jean-Luc Ourlin [CC BY-SA 2.0], via Wikimedia Commons 


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.