Header Ads

Węgry: Powiedziała prawdę o sytuacji w Szwecji. Grożą jej śmiercią.


Natalie Contessa otrzymała groźby pozbawienia życia, jej adres zamieszkania został upubliczniony, a konta w serwisach społecznościowych zhakowane, wkrótce po tym jak udzieliła ekskluzywnego wywiadu węgierskiej telewizji M1 dot. sytuacji z migrantami w Szwecji. Kobieta obecnie jest objęta 24-godzinną ochroną przez byłych funkcjonariuszy sił specjalnych. Contessa mieszkała w Szwecji od prawie 40 lat. Niedawno przeprowadziła się na Węgry z powodu pogorszenia się bezpieczeństwa publicznego w jej kraju. W ekskluzywnym wywiadzie dla telewizji M1 mówiła o przestępstwach dokonywanych przez migrantów w szwedzkich miastach i ignorancji miejscowej policji. Wkrótce po udzieleniu wywiadu zaczęła dostawać groźby pozbawienia życia, a liberalne media rozpoczęły przeciwko niej kampanię oszczerstw, publikując informacje o jej życiu osobistym w celu podważenia jej wiarygodności. Kampania zastraszania i groźby nie ustają, dlatego też Contessa złożyła doniesienie na policję. 

"Obecnie kobieta jest pod ochroną zawodowych strażników" - zapewnia były oficer wywiadu Georg Spöttle. "Ponieważ nie mogą obalić jej relacji o sytuacji z migrantami w Szwecji, grożą jej i atakują jej reputację. Jest to typowa liberalna kampania wymazywania."

Zdaniem eksperta od bezpieczeństwa - zwolennicy rządu lub ktokolwiek, kto jest przeciwny masowej migracji, i każdy, kto chciałby żyć normalnie i publicznie wyrażać swoje poglądy, jest atakowany przez siły stojące za masową migracją. 

Źródło info: Hirado.hu
Źródło foto: M1 TV


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.