Header Ads

NYC: Marksizm społeczno-kulturowy w natarciu! 10-letni drag queen na wybiegu podczas Fashion Week!


Podczas odbywającego się Fashion Week w Nowym Jorku, ze swoją nową kolekcją jesień / zima 2018, zadebiutowała marka modowa Gypsy Sport. Kolekcja podbiła serca zgromadzonych widzów za sprawą nie tylko masek w stylu bondage czy drucianych biustonoszy, ale przede wszystkim za sprawą 10-letniego drag queen - Desmond is Amazing. Jego debiut na wybiegu w Nowym Jorku został dostrzeżony przez tak poczytne magazyny jak "Cosmopolitan" czy "Vogue". 10-letni Tween Desmond Napoles, znany jako Desmond is Amazing, pochodzi z Brooklyn'u. Okazał się ulubieńcem publiczności, wzbudzając entuzjastyczny aplauz fanów mody. Ubrany w czarnym żakiecie w stylu elżbietańskim, obcisłych spodniach i czarno-białym manicure szedł pewnym krokiem pośród zgromadzonych. Jak sam przyznaje - już w wieku 6 lat po raz pierwszy zaczął pytać rodziców o suknie i sukienki. W jednym z serwisów społecznościowych napisał, że podczas Fashion Week w Nowym Jorku nie czuł zdenerwowania, a podniecenie. 

Debiut Desmond'a na wybiegu ma miejsce zaledwie kilka tygodni po tym, jak założył drag club dla innych dzieci - zwany House of Amazing. Ma on służyć zapewnieniu innym bezpiecznej przestrzeni "do wyrażania siebie". 


Na wybiegu obok Desmond'a pojawiło się dwóch modeli ubranych w krótkie spódniczki z niewygodnymi drucianymi biustonoszami, modelka w skórzanej psiej masce, która miała długi język z czarnej skóry wystający z ust czy transseksualista, który przeszedł operację zmiany płci na trzy tygodnie przed występem.Słowem marksizm społeczno-kulturowy w natarciu. Deprawacja młodych ludzi poprzez obecną popkulturę trwa w najlepsze. Rodzice Desmond'a są dumni z syna. Młody drag queen ma oficjalne konta na Facebooku czy Instagramie, gdzie jest śledzony przez blisko 30 tys. obserwujących. 

Źródło info: Vogue / Instagram
Źródło foto: Desmond is Amazing Instagram, Facebook


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.