Header Ads

Sex-Dżihad w Essen. 200 migrantów przerwało imprezę Halloween.

Migranci na Starym Kontynencie znów dali o sobie znać. W niemieckim mieście Essen grupa około 200 młodych cudzoziemców przerwała imprezę z okazji Halloween. Doszło do wielu przypadków molestowania seksualnego kobiet, gróźb, obrażeń, szkód majątkowych i masowych kradzieży. Media ukrywają niedawną orgię przemocy, a w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, raporty naocznych świadków są usuwane bez komentarza.

Podczas wtorkowego tzw. "spaceru zombie" w centrum Essen, doszło do ataku około 200 migrantów na uczestników tej imprezy. Policja federalna poinformowała, że zgłoszenia zaczęła przyjmować jeszcze przed zaplanowanym wydarzeniem, gdzie co roku setki ludzi przebiera się za nieumarłych. Większe grupy mężczyzn wielokrotnie prowokowały i atakowały manifestantów. Według przekazów świadków w mediach społecznościowych, horda co najmniej "200 do 300 Arabów będących pod wpływem alkoholu" zaatakowała marsz i nękała seksualnie dziesiątki kobiet i dziewcząt.

Rzecznik federalnej policji Volker Stall mówi o "200 mężczyznach o migracyjnym pochodzeniu" w "małych grupach". Z opisów zdarzenia wynika, że to głównie "południowcy i północni Afrykanie". Nie wiadomo czy byli tak zwanymi "uchodźcami". Migranci atakowali nie tylko uczestników marszu, ale także wywiązało się wiele bójek między poszczególnymi grupkami mężczyzn. Sytuacja w końcu przerodziła się w masową bójkę, której eskalacja nastąpiła na dworcu głównym w Essen. Według policji w tym zdarzeniu doszło do licznych przestępstw związanych z obrażeniami ciała. Wszystko trwało całą noc.

Zgodnie z doniesieniami policji w wyniku Święta Wszystkich Świętych do Essen podróżowało jeszcze więcej ludzi, dlatego okolice dworca zostały oczyszczone, aby "utrzymać bezpieczeństwo publiczne i porządek". 

Federalna policja zainicjowała kilkadziesiąt spraw karnych związanych z molestowaniem i przymusem seksualnym, niebezpiecznymi napadami, kardzieżami i naruszeniem ustawy o broni i narkotykach. Policja przyjęła 1230 wniosków.

Do podobnych wydarzeń z okazji Halloween doszło w Kolonii, gdzie zostało wezwanych dodatkowo 100 funkcjonariuszy policji.

Źródło Info: Facebook / Twitter / Bundespolizei NRW / AnonymousKonto zweryfikowane
Źródło foto: Twitter / By User:Mattes (Own work) [Public domain], via Wikimedia Commons


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.