Header Ads

Niemcy: Syryjczycy molestowali nieletnie dziewczyny na basenie.


Dwóch Syryjczyków ubiegających się o azyl zostało aresztowanych przez policję w niemieckim mieście Löbau po tym, jak filmowali i molestowali nieletnie dziewczyny na basenie. 

Policja aresztowała dwóch Syryjczyków, ubiegających się o azyl, na odkrytym basenie Herrenmannsbad w piątek. Dwóch mężczyzn, w wieku 31 i 27 lat, sfilmowało kilka nieletnich dziewczyn bez ich zgody, a następnie podjęli próbę molestowania seksualnego. 

"Dwie osoby ubiegające się o azyl, a może cztery, niepokoiły dziewczyny. Filmowali i to jest zarzut. Teraz czekamy na śledztwo policji i wniesienie oskarżenia." - powiedział burmistrz Löbau Dietmar Buchholz.

Mówi się, że osoby ubiegające się o azyl filmując młode dziewczyny korzystały z telefonów komórkowych. Kiedy jeden próbował fizycznie molestować dziewczynę, ratownik kazał mu przestać, a następnie wezwał policję. Policja twierdzi, że 31-letni migrant filmował dziewczyny, podczas gdy jego 27-letni rodak był tym, który molestował kilkoro dzieci w basenie. 19-latek i 21-latek są obecnie traktowani jako świadkowie domniemanych przestępstw. 

Burmistrz Buchholz zapowiedział, że czterech mężczyzn dostanie zakaz wstępu na basen Herrenmannsbad. 

W pobliżu jeziora Berzdorf widziano również mężczyzn o "śródziemnomorskiej urodzie", którzy smartfonami filmowali kobiety. W rezultacie rzecznik miasta Görlitz, zarządzający jeziorem, powiedział, że wynajęli ochronę patrolującą teren. 

Od 2015 roku w Niemczech i Austrii miało miejsce wiele ataków seksualnych na basenach. Najbardziej znany atak miał miejsce w Wiedniu, gdy Irakijczyk ubiegający się o azyl brutalnie zgwałcił młodego chłopca w przebieralni. Migrant twierdził, że miał "nagłą potrzebę seksualną". Niedawno jego wyrok został zredukowany przez sędziego, który uznał, że siedem lat jest zbyt surowym wyrokiem. 

Wiele miast i basenów próbowało różnych metod w celu zmniejszenia liczby ataków seksualnych przez migrantów. Niektórzy próbują zakazać wejścia na baseny osobom ubiegającym się o azyl, ale napotykają ogromny sprzeciw lewicowych grup pro-migracyjnych. 

W zeszłym roku wyciekły dokumenty policyjne, które wykazały, że liczba napadów seksualnych dokonywanych przez migrantów gwałtownie wzrosła. Jak czytamy w raporcie - "Zaobserwowano w szczególności znaczny wzrost przestępstw gwałtu i molestowania seksualnego dzieci na basenach". 

Źródło info: Breitbart / MDR.de
Źródło foto:  By Metropolico.org (Immigranten beim Grenzübergang Wegscheid) [CC BY-SA 2.0], via Wikimedia Commons / AXEL HEIMKEN/AFP/Getty Images / By Qbanez (Own work) [CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.