Header Ads

Londyn: Poszukiwania sprawcy brutalnego gwałtu 40-latki.

Londyńska policja opublikowała zdjęcie mężczyzny, który ma związek z gwałtem kobiety w południowym Londynie. 40-latka została zaatakowana nożem i zgwałcona w parku Sutcliffe, w Kidbrooke. 

Scotland Yard udostępnił obraz z kamery CCTV przedstawiający napastnika, który jest poszukiwany. To czarny mężczyzna w wieku około 20 lat. W chwili zarejestrowania go na kamerze miał na sobie ciemne ubranie i sportową torbę ze sobą. Kobiecie została skradziona damska torebka opisana jako biała z długimi paskami. 

Pierwszej pomocy ofierze po brutalnym gwałcie udzielili policjanci patrolujący okolicę. Detektyw Lee Hill z policji w Greenwich powiedział: 

"Choć dochodzenie jest na wczesnym etapie, został osiągnięty znaczny postęp. Jestem wdzięczny tym, którzy skontaktowali się z policją, aby podzielić się swoimi informacjami. Wiem, że członkowie lokalnej społeczności spotkali się i współpracują z policją w celu wsparcia naszego śledztwa. Chciałbym wezwać każdego kto może mieć jakieś informacje, które pomogą w śledztwie, kto rozpozna człowieka ze zdjęcia."

Policja wzmocniła patrole wokół parku w celu zapewnienia ochrony lokalnej społeczności. 

Źródło foto: Standard.co.uk
Źródło info: Standard.co.uk


loading...

3 komentarze:

 1. Ale jak to nożem? Przecież prawo Jej Królewskiej Mości zakazuje noszenia noży! Za scyzoryk jest areszt, za nóż do chleba to wogóle 5 lat. Więc to jest niemożliwe, żeby ktoś używał w GB noża, bo kto wpadłby wogóle na taki pomysł, skoro to zabronione! Bardzo dobrze, że zabroniono, widać że to działa, tak samo jak zakaz noszenia gazu pieprzowego przez obywateli! A ponieważ gwałcenie też jest nielegalne, to ta kobieta z pewnością kłamie i powinna zostać ukarana za fałszywe zawiadomienie na tle rasistowskim. I w ten sposób sprawa się szybko rozwiąże, polepszając statystyki, o czym szybko poinformuje wiarygodne BBC. Izba Lordów powinna wyjść z inicjatywą zakazu poruszania się po parkach, to na pewno jeszcze bardziej poprawi bezpieczeństwo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinna się czuć ubogacona kulturowo.

   Usuń
  2. Szczerze? Gdybym tam mieszkał, nie nosiłbym noża, ale z 2 opakowania dobrego gazu i paralizator. I guzik obchodziłoby mnie, czego władze zabraniają.

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.