Header Ads

SZOK! Imigrant molestował 18 kobiet w pociągu w Niemczech!

Ubiegający się o status uchodźcy 23-letni imigrant z Erytrei został zatrzymany po serii ataków seksualnych na 18 kobiet. Napastnik przez dwie godziny jazdy pociągiem atakował podróżujące nim pasażerki. Chodzi o połączenie linii kolejowej S-Bahn pomiędzy Monachium a Herrsching, a dokładniej o kurs z 29 stycznia. Erytrejczyk przechodził z wagonu do wagonu i napastował kolejne kobiety. 

Obrzydliwe zachowanie imigranta wyszło na jaw po tym, jak dwie ofiary zgłosiły ataki na policję. 18-latka powiedziała policji, że Erytrejczyk pogładził jej twarz i próbował swoją dłoń włożyć między uda kobiety, zanim ta uciekła. Inna kobieta, 20-latka powiedziała, że dotknął jej nóg. Ofiara również ratowała się ucieczką do innego przedziału. Kiedy policjanci rozpoczęli śledztwo oglądając nagrania z kamer CCTV, zamieszczonych w pociągu, zdali sobie sprawę, że jest jeszcze 16 innych ofiar seksualnych ataków mężczyzny, które nie zgłosiły napaści. 


Razem z napastnikiem był jeszcze jeden mężczyzna, który został oskarżony o współsprawstwo, mimo, że tylko przyglądał się atakom swojego kompana. Policja szybko odnalazła sprawcę w obozie dla migrantów w Starnberg, niedaleko Monachium, gdzie znaleźli ubrania przypominające te noszone przez człowieka na nagraniach z kamer monitoringu. Napastnik został aresztowany, ale jak donosi niemiecki Focus Local śledczy nie mają drugiego z mężczyzn. Policja zaapelowała do świadków, a także pozostałych 16 ofiar, do zgłaszania się. Dochodzenie pozwoliło na identyfikację 23-latka jako podejrzanego w innym ataku w rejonie Monachium w dniu 22 stycznia, w którym mężczyzna nagle chwycił nogi kobiety. Zgadzają się ubrania noszone przez napastnika we wspomnianych dwóch incydentach. 

Sabine Stein, szefowa Służby Federalnej Inspekcji Policji w Monachium powiedziała:

"Szybki sukces dochodzenia wynika m.in. z dobrej współpracy i szybkiej wymiany informacji jednostek policji w Monachium i Herrsching, a także ze zgłoszenia się dwóch ofiar napaści w pociągu."

Źródło info: Daily Mail 
Źródło foto: Shutterstock / Pixeldost / Getty Images / Munich Federal Police


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.