Header Ads

Wigan: Matka 16-latki publikuje zdjęcia córki po zażyciu tabletki ecstasy.

16-letnia dziewczyna przyznała rację swojej matce, która opublikowała w serwisie Facebook wstrząsające obrazy pokazujące jej córkę w śpiączce po zażyciu tabletki ecstasy. Leah Robinson leżała zaintubowana w szpitalnym łóżku z opuchniętą twarzą. Jej matka, Kerry, była uzależniona od heroiny, a udostępniając zdjęcie córki postanowiła dać przykład innym z niebezpieczeństwa związanego z zażywania narkotyków klasy A. 

Nastolatka początkowo była zła na matkę za udostępnienie zdjęć, ale teraz mówi, że miała rację, aby ostrzec innych. Leah powiedziała "The Mirror":

"Prawie umarłam. To może zdarzyć się każdemu. Byłam tak głupia, ale teraz moje oczy zostały otwarte. Chcę powiedzieć do innych nastolatków: "Jeśli nie słuchacie swoich rodziców, nauczycieli lub policji, posłuchajcie mnie." Ten narkotyk prawie mnie zabił i mimo, że zostałam upokorzona przez te obrazy, teraz jestem zadowolona, że moja mama upubliczniła je". 


Ostrzeżenie dla innych pojawiło się po niedawno opublikowanych danych, które wskazują, że od 1995 roku na Wyspach z powodu komplikacji po zażyciu ecstasy zmarło ponad 700 osób. Obrazy Leah przypominają te pokazujące Leah Betts, która zmarła po zażyciu jednej tabletki ecstasy na jej 18. urodziny w 1995 roku. Badania z 2015 roku pokazały, że stosowanie tabletek ecstasy wśród osób między 16 a 24 rokiem życia jest na najwyższym poziomie od 11 lat. 

Leah powiedziała, że zna inne osoby, które stosowały te narkotyki z powodu presji. Przysięga, że nigdy nie dotknie narkotyków ponownie. To nie był pierwszy raz, kiedy Leah sięgnęła po narkotyki. Przed Świętami zażyła jedną z trzech w domu przyjaciela. Później tego wieczoru skończyła leżąc na drodze z błotem w oczach. Jak sama twierdzi - wpadła w kałużę. Lekarze walczyli by podnieść temperaturę jej ciała, która wynosiła 26 stopni Celsjusza. Udało się wyciągnąć nastolatkę z hipotermii. Dziś żałuje swojej decyzji o zażyciu ecstasy.  


Źródło info: DailyMail
Źródło foto: Facebook


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.