Header Ads

USA: Nielegalny imigrant zamordował kobietę i porwał jej 6-letnią córkę. [Video]

Bridgeport, Connecticut: Jak informuje Fox61 mężczyzna, który zamordował matkę swojego dziecka, jest w areszcie. Napastnik zgodnie z rejestrem agencji ICE był nielegalnym imigrantem, który został deportowany w 2013 roku. W piątek został uruchomiony tzw. Amber Alert w związku z podejrzeniem porwania 6-latki. 

Federalne władze imigracyjne przekazały, że Oscar Hernandez jest obywatelem Salwadoru i został deportowany ze Stanów Zjednoczonych 27 listopada 2013 roku za wcześniejsze przestępstwa, w tym napaście i groźby. Dostał zakaz wjazdu do USA. Straszliwych wydarzeń, do jakich doszło w Connecticut, można było uniknąć, gdyby prawo imigracyjne było przestrzegane. 


Wezwani na miejsce zdarzenia funkcjonariusze odkryli w domu zasztyletowaną matkę 6-latki oraz inną kobietę z wieloma ranami kłutymi. Szef policji w Bridgeport, Armando Perez powiedział, że atak był "brzydką stroną przemocy, alkoholu i narkotyków". Jedna z ofiar została pchnięta nożem 14 razy. 

"To jest straszne. Scena jest przerażająca."

Funkcjonariusze, którzy dotarli na miejsce zdarzenia, zobaczyli, że w domu nie ma córki jednej z kobiet - 6-letniej Aylin Sofii Hernandez. Policja uznała, że znajduje się z ojcem - Oscar'em Hernandez'em, co skłoniło śledczych do wydania tzw. Amber Alert'u ok. 4:30 nad ranem. Napastnik został zatrzymany, a dziewczynka jest bezpieczna. 

Źródło info: NBC, Fox61
Źródło foto: Fox61


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.